
NKW200Q Thawv Box Bale Xovxwm yog ib yam khoom tsim los rau compressing xoob cov ntaub ntawv xws li compressing thawv loj, ntoo tais, paj rwb, thiab yas. Nws muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm zoo, kev nyab xeeb, kev tiv thaiv ib puag ncig, uas tuaj yeem txo qhov chaw cia thiab nqi thauj mus los. Lub tshuab yog ua los ntawm cov txheej txheem hydraulic siab thiab cov khoom siv siab, uas muaj kev ruaj khov thiab ruaj khov. Kev ua haujlwm yog yooj yim, tsuas yog ib tus neeg tuaj yeem ua tiav tag nrho cov txheej txheem compression.
Carton Box Bale Xovxwm yog ib qho khoom siv compressed zoo, uas yog siv los ua cov thawv loj, cov tais ntoo, paj rwb, yas thiab lwm yam ntaub ntawv xoob. Nws muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm yooj yim, nyab xeeb thiab txhim khu kev qha, kev saib xyuas yooj yim. Lub tshuab yog ua los ntawm cov txheej txheem hydraulic siab heev thiab cov khoom siv siab, uas tuaj yeem tiv taus siab-voltage thiab hnyav loads kom ntseeg tau tias kev ua haujlwm ruaj khov mus ntev. Cov khoom ntim compressed tau txo qis heev, txuag chaw cia thiab nqi tsheb thauj mus los.NKW200Q Carton Box Bale Xovxwm yog dav siv nyob rau hauv warehouses, logistics, manufacturing thiab lwm yam teb. Nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws los txhim kho kev tsim khoom thiab txo cov nqi.
| Lub npe | parameter |
| Bale loj | 1100mm (W) × 1100mm (H) × ~ 1800mm (L) |
| Hom khoom | Kraft daim ntawv, ntawv xov xwm, Cardboard, Soft Film, Yas, |
| Khoom ntom ntom | 650 ~ 750Kg / m3(Cov dej noo 12-18%) |
| Pub qhib loj | 2400mm × 1100 hli |
| Main lub cev muaj zog | 37 KW × 2sets + 15KW |
| Main lub tog raj kheej | YG300/230-2900 |
| Main lub tog raj kheej quab yuam | 200 T |
| Muaj peev xwm | 28-30 Tuj / teev |
| Max. system ua hauj lwm quab yuam | 30.5MPa |
| Mainframe hnyav (T) | Txog 30 tons |
| Roj tank | 2m ua3 |
| Mainframe loj | 11 × 4.3 × 5.8M (L × W × H) |
| Tie kab kab | 4 kab φ3.0-3.2mm3 hlau hlau |
| Lub sij hawm siab | ≤30S / (mus thiab rov qab rau cov khoom seem) |
| Qauv | NK-III |
| Conveyor hnyav | Txog 7 tons |
| Conveyor loj | 2000 * 14000 hli |
| terra qhov loj | 7.303M (L) × 3.3M (W) × 1.2M (qhov tob) |
| Conveyor lub cev muaj zog | 7.5 kWm |
| Txias ntauwd motor | 0.75KW (dej twj) + 0.25 (Ntxuam) |
Tso Koj Cov Lus