
NKW200Q Recycling Paper Bale Press rau compressing cov ntawv khib nyiab, tseem hu ua cov ntawv khib nyiab compressor lossis khib nyiab tshuab. Nws tuaj yeem muab cov ntaub ntawv pov tseg rau hauv lub firming thaiv, kom nws tuaj yeem yooj yim rau kev thauj mus los thiab kev ua haujlwm. Cov cuab yeej no feem ntau yog siv rau hauv cov ntawv pov tseg cov khoom siv rov ua dua tshiab, cov chaw luam ntawv, cov ntawv zeb thiab lwm qhov chaw. NKW200Q muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm zoo, txuag hluav taws xob, kev tiv thaiv ib puag ncig, thiab lwm yam, uas tuaj yeem txhim kho kev siv cov ntawv pov tseg thiab txo cov nqi khiav lag luam.
Recycling Paper Bale Xovxwm yog lub tshuab ntim rau compressing khib nyiab ntawv, tseem hu ua cov ntawv khib nyiab compressor lossis khib nyiab ntawv tshuab. Nws tuaj yeem muab cov ntaub ntawv pov tseg rau hauv lub firming thaiv, kom nws tuaj yeem yooj yim rau kev thauj mus los thiab kev ua haujlwm. Cov cuab yeej no feem ntau yog siv rau hauv cov ntawv pov tseg cov khoom siv rov ua dua tshiab, cov chaw luam ntawv, cov ntawv zeb thiab lwm qhov chaw.
NKW200Q Recycling Paper Bale Xovxwm muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm zoo, txuag hluav taws xob, kev tiv thaiv ib puag ncig, thiab lwm yam, uas tuaj yeem txhim kho kev siv cov ntawv pov tseg thiab txo cov nqi khiav lag luam. Lub tshuab txais cov txheej txheem hydraulic siab thiab kev tswj hluav taws xob, uas yooj yim thiab yooj yim rau kev khiav lag luam thiab muaj qib siab ntawm automation. Nws tseem tau nruab nrog cov cuab yeej tiv thaiv kev nyab xeeb kom muaj kev nyab xeeb ntawm tus neeg teb xov tooj.
Ntxiv rau, NKW200Q Recycling Paper Bale Xovxwm kuj muaj ntau yam kev qhia tshwj xeeb thiab qauv xaiv los ua kom tau raws li qhov xav tau ntawm cov neeg siv khoom sib txawv. Piv txwv li, kev cai tsim yuav ua tau raws li tej yam xws li hom ntawv pov tseg thiab compression piv ntawm cov neeg muas zaub. Nyob rau hauv luv luv, NKW200Q yog ib tug ntseeg pov tseg daim ntawv compressed khoom uas yuav coj tau tiag tiag economic thiab ib puag ncig zoo rau cov lag luam.
| Lub npe | parameter |
| Bale loj | 1100mm (W) × 1100mm (H) × ~ 1800mm (L) |
| Hom khoom | Kraft daim ntawv, ntawv xov xwm, Cardboard, Soft Film, Yas, |
| Khoom ntom ntom | 650 ~ 750Kg / m3(Cov dej noo 12-18%) |
| Pub qhib loj | 2400mm × 1100 hli |
| Main lub cev muaj zog | 37 KW × 2sets + 15KW |
| Main lub tog raj kheej | YG300/230-2900 |
| Main lub tog raj kheej quab yuam | 200 T |
| Muaj peev xwm | 28-30 Tuj / teev |
| Max. system ua hauj lwm quab yuam | 30.5MPa |
| Mainframe hnyav (T) | Txog 30 tons |
| Roj tank | 2m ua3 |
| Mainframe loj | 11 × 4.3 × 5.8M (L × W × H) |
| Tie kab kab | 4 kab φ3.0-3.2mm3 hlau hlau |
| Lub sij hawm siab | ≤30S / (mus thiab rov qab rau cov khoom seem) |
| Qauv | NK-III |
| Conveyor hnyav | Txog 7 tons |
| Conveyor loj | 2000 * 14000 hli |
| terra qhov loj | 7.303M (L) × 3.3M (W) × 1.2M (qhov tob) |
| Conveyor lub cev muaj zog | 7.5 kWm |
| Txias ntauwd motor | 0.75KW (dej twj) + 0.25 (Ntxuam) |
Tso Koj Cov Lus