
NKW250Q Films Baling Xovxwm yog ib qho kev ua haujlwm zoo thiab kev cog lus ntawm lub tshuab ntim tshuab. Nws yog tsuas yog siv los txhawm rau cov khib nyiab yas zaj duab xis thiab ntawv rau hauv ib qho firmer thaiv kom yooj yim rau kev thauj mus los thiab kev ua haujlwm. Cov khoom siv yog ua los ntawm cov cuab yeej siv siab heev thiab cov ntaub ntawv zoo, uas muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm yooj yim, kev ua haujlwm siab, thiab kev saib xyuas yooj yim.
Movies Baling Xovxwm yog ib tug npaum thiab compact zaj duab xis compressed ntim tshuab. Nws yog tsuas yog siv los txhawm rau cov khib nyiab yas zaj duab xis thiab ntawv rau hauv ib qho firmer thaiv kom yooj yim rau kev thauj mus los thiab kev ua haujlwm. Cov khoom siv yog ua los ntawm cov cuab yeej siv siab heev thiab cov ntaub ntawv zoo, uas muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm yooj yim, kev ua haujlwm siab, thiab kev saib xyuas yooj yim.
Lub ntsiab nta ntawm NKW250Q Films Baling Press suav nrog:
1. High-efficiency compression: Los ntawm high-speed rotating compression rollers thiab lub zog siab, cov khoom siv xoob yog compressed rau hauv ib qho kev cog lus los txhim kho kev thauj mus los thiab kev ua haujlwm zoo.
2. Automation ua haujlwm: Cov cuab yeej siv lub PLC tswj qhov system kom ua tiav kev siv lub tshuab compression, ntim thiab tshem tawm, txo kev siv phau ntawv, thiab txo kev siv zog.
3. Compact design: Cov khoom siv yog compact thiab cheeb tsam me me, haum rau ntau qhov chaw.
4. Kev nyab xeeb thiab kev ntseeg siab: Cov cuab yeej siv ntau yam kev tiv thaiv kev nyab xeeb los xyuas kom muaj kev nyab xeeb ntawm cov neeg ua haujlwm thiab cov khoom siv.
5. Kev saib xyuas yooj yim: Cov cuab yeej siv tau yooj yim, yooj yim rau disassemble thiab kho, thiab txo cov nqi tu.
| Lub npe | parameter |
| Bale loj | 1100mm (W) × 1250mm (H) × ~ 2200mm (L) |
| Hom khoom | Kraft daim ntawv, ntawv xov xwm, Cardboard, Soft Film, Yas, |
| Khoom ntom ntom | 600 ~ 700Kg / m3(Cov dej noo 12-18%) |
| Pub qhib loj | 2400mm × 1100 hli |
| Main lub cev muaj zog | 45KW × 2sets + 15KW |
| Main lub tog raj kheej | YG430/230-2900 |
| Main lub tog raj kheej quab yuam | 250t ua |
| Max.system ua haujlwm quab yuam | 30.5MPa |
| Mainframe hnyav (T) | Txog 38 tons |
| Muaj peev xwm | 32-35 tons ib teev |
| Roj tank | 2m ua3 |
| Mainframe loj | 11.5 × 4.8 × 5.8M (L × W × H) |
| Tie kab kab | 6 kab φ3.0~φ3.5mm3 hlau hlau |
| Lub sij hawm siab | ≤28S / (mus thiab rov qab rau qhov khoob) |
| Qauv | NK-III |
| Conveyor hnyav | Txog 11 tons |
| Conveyor loj | 2000 * 16000 hli |
| terra qhov loj | 7.303M (L) × 3.3M (W) × 1.2M (qhov tob) |
| Conveyor lub cev muaj zog | 11 kWm |
| Txias qhov system | Dej txias + kiv cua Cooler |
Tso Koj Cov Lus