
NKW80BD balirka za recikliranje kartonskih kutija je učinkovita i ekološki prihvatljiva oprema za pakiranje, koja se uglavnom koristi za sabijanje kartona u kompaktan oblik, tako da može olakšati transport i skladištenje.
Stroj je izrađen od napredne tehnologije i visokokvalitetnih materijala, koji ima karakteristike jednostavnog rada, visoke učinkovitosti i niske razine buke. Korištenjem ovog uređaja poduzeća mogu smanjiti troškove prijevoza, uštedjeti prostor i smanjiti utjecaj na okoliš.
Balirka za recikliranje kartonske kutije je učinkovita i ekološki prihvatljiva oprema za pakiranje, koja se uglavnom koristi za komprimiranje kartona u kompaktan oblik, tako da može olakšati transport i skladištenje. Stroj izrađen je od napredne tehnologije i visokokvalitetnih materijala, koji ima karakteristike jednostavnog rada, visoke učinkovitosti i niske razine buke. Korištenjem ovog uređaja poduzeća mogu smanjiti troškove prijevoza, uštedjeti prostor i smanjiti utjecaj na okoliš. Osim toga, stroj također ima niz mjera sigurnosne zaštite, kao što su zaštita od preopterećenja i tipke za hitno zaustavljanje kako bi se osigurala sigurnost operatera. Ukratko, NKW80BD Balirka za recikliranje kartonske kutije je pouzdana oprema za pakiranje koja je prikladna za poduzeća različitih veličina.
| Model | NKW80BD |
| Hidraulička snaga | 80 tona |
| Veličina cilindra | Ø200 |
| Veličina bale(Š*V*D) | 1000*800*300-1700mm |
| Veličina otvora za dovod(D*Š) | 1200*1000 mm |
| Gustoća bale | 350-450 kg/m3 |
| Sposobnost | 2-3T/sat |
| Bale linija | 5 Line/Ručno vezivanje |
| Snaga | 22KW/30KS |
| Put van bala | Vanjska vrećica za jednokratnu upotrebu |
| Bale-žica | 10#*4 KOM |
| Rashladni sustav | Ventilator za hlađenje |
| Uređaj za hranjenje | pokretna traka |
| Težina stroja | 12500KG |
| Pokretna traka | 12000mm*1800mm(D*Š) 4.5KW |
| Težina transportne trake | 4500 kg |
| Rashladni sustav | Vodeno hlađenje |
Ostavite svoju poruku