
NKB280 balirka za vreće za sabijanje lišća koristi se za sabijanje i pakiranje lucerne, slame, sijena, pšenične slame i drugih sličnih rastresitih materijala. Stisnuto sijeno ne samo da značajno smanjuje volumen, već također štedi prostor za skladištenje i troškove transporta. Dodatno, komprimirani materijal nije lako raspršen tijekom transporta.
Stroj za baliranje u vreće za sabijanje lišća koristi se za kompresiju i pakiranje lucerne, slame, sijena, pšenične slame i drugih sličnih rastresitih materijala. Stisnuto sijeno ne samo da značajno smanjuje volumen, već također štedi prostor za skladištenje i troškove transporta. Dodatno, komprimirani materijal nije lako raspršen tijekom transporta.
Ovaj je stroj vrlo jednostavan za korištenje, ima jednostavno upravljanje jednim gumbom i senzorski prekidač na spremniku za dodatnu sigurnost. Uz minimalan rad, može proizvesti i pakirati bale u plastične ili tkane vreće u samo nekoliko minuta, uvelike poboljšavajući učinkovitost rada.
Značajke:
1. Automatski transporter za hranjenje nije obavezan za kontinuirano hranjenje materijala, a uz pomoć senzora i PLC-a, transporter će se automatski pokrenuti ili zaustaviti kada je materijal ispod ili iznad određene pozicije na spremniku. Ovo povećava brzinu dodavanja i maksimizira protok.
2. PLC sustav upravljanja. Automatske operacije i poboljšanje točnosti.
3. Rad jednim gumbom. Učinite kompresiju, push pakiranja i pakiranje u vrećice kontinuiranim, učinkovitim procesom koji štedi vaše vrijeme i smanjuje vaše troškove.
4. Elektronička kontrola. Jednostavan za rukovanje, samo pritisnite gumb i prebacite kako biste dovršili pomicanje ploče i izbacivanje paketa.
| Model stroja | NKB280 |
| Veličina bale ((D*Š*V)mm | 1500*1200*900 mm |
| Težina bale (kg) | Suha 450-500kg |
| Veličina hranjenja (mm) | 2000*1200 mm |
| Napon | 200-480V/50HZ(može dizajn) |
| Kapacitet | 12-15T/H |
| Motor | 75KW*2/200KS |
| Veličina cilindra | Φ300/2600 mm |
Ostavite svoju poruku