
NKW80BD Carton Box Recycling Baler yog cov khoom ntim khoom zoo thiab ib puag ncig zoo, uas yog siv los ua cov thawv rau hauv cov duab compact, kom nws tuaj yeem pab kev thauj mus los thiab khaws cia.
Lub tshuab yog ua los ntawm cov thev naus laus zis siab heev thiab cov ntaub ntawv zoo, uas muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm yooj yim, kev ua haujlwm siab, thiab tsis tshua muaj suab nrov. Los ntawm kev siv cov cuab yeej no, cov tuam txhab tuaj yeem txo cov nqi tsheb thauj mus los, txuag chaw, thiab txo qhov cuam tshuam rau ib puag ncig.
Carton Box Recycling Baler yog cov khoom ntim khoom siv tau zoo thiab ib puag ncig zoo, uas yog siv los ua cov thawv rau hauv cov duab compact, kom nws tuaj yeem yooj yim rau kev thauj mus los thiab khaws cia. Lub tshuab yog ua los ntawm cov cuab yeej siv siab heev thiab cov ntaub ntawv zoo, uas muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm yooj yim, kev ua haujlwm siab, thiab tsis tshua muaj suab nrov. Los ntawm kev siv cov cuab yeej no, cov tuam txhab tuaj yeem txo cov nqi tsheb thauj mus los, txuag chaw, thiab txo qhov cuam tshuam rau ib puag ncig. Tsis tas li ntawd, lub tshuab kuj tseem muaj ntau yam kev tiv thaiv kev nyab xeeb, xws li kev tiv thaiv overload thiab khawm nres thaum muaj xwm ceev kom muaj kev ruaj ntseg ntawm tus neeg teb xov tooj. Hauv luv luv, NKW 80 BD Carton Box Recycling Baler yog cov khoom siv ntim khoom ntseeg siab uas tsim nyog rau kev lag luam ntawm ntau yam.
| Qauv | NKW 80 BD |
| Hydraulic zog | 80 Ton |
| Lub tog raj kheej loj | Ø 200 |
| Qhov loj me (W * H * L) | 1000 * 800 * 300-1700mm |
| Pub qhib qhov loj (L * W) | 1200 * 1000 hli |
| Bale ceev | 350-450Kg / m3 |
| Muaj peev xwm | 2-3T / teev |
| Bale kab | 5 Kab / phau ntawv strapping |
| Hwj chim | 22KW/30HP TSI |
| Out-bale txoj kev | Lub hnab pov tseg tawm |
| Bale-xaim | 10 # * 4 pcs |
| Txias qhov system | Txias Ntxuam |
| Khoom noj khoom haus | conveyor |
| Tshuab hnyav | 12 500 KG |
| Conveyor | 12000mm * 1800mm (L * W) 4.5KW |
| Conveyor hnyav | 4500kg ib |
| Txias qhov system | Dej txias |
Tso Koj Cov Lus