
NKW180Q Scrap Yas Baling Xovxwm Tshuab yog ib hom khoom siv rau compressing thiab ntim cov ntaub ntawv pov tseg yas. Nws tuaj yeem ntim cov ntaub ntawv yas pov tseg rau hauv cov blocks compact, ua kom yooj yim dua rau kev thauj mus los thiab pov tseg.
Lub tshuab no feem ntau muaj hydraulic system thiab compression chamber uas tuaj yeem compress cov khoom pov tseg rau hauv cov blocks ntawm ntau qhov sib txawv. Nws yog dav siv hauv kev lag luam rov ua dua tshiab kom txo tau qhov cuam tshuam ntawm cov khoom pov tseg ntawm ib puag ncig.
Khaub thuas Yas Baling Xovxwm Tshuab yog cov cuab yeej tshwj xeeb tsim los rau compressing cov ntaub ntawv yas pov tseg. Nws tuaj yeem ntim cov ntaub ntawv yas pov tseg rau hauv cov blocks compact, ua kom yooj yim dua rau kev thauj mus los thiab pov tseg. Lub tshuab no feem ntau muaj hydraulic system thiab compression chamber uas tuaj yeem compress cov khoom pov tseg rau hauv cov blocks ntawm ntau qhov sib txawv. Nws yog dav siv hauv kev lag luam rov ua dua tshiab kom txo tau qhov cuam tshuam ntawm cov khoom pov tseg ntawm ib puag ncig.
Lub tshuab no muaj ntau yam zoo xws li kev ua haujlwm siab, kev txuag hluav taws xob, kev tiv thaiv ib puag ncig, thiab lwm yam. Nws tuaj yeem ntim cov yas pov tseg rau hauv cov khoom siv high-density blocks, txo lawv cov ntim thiab qhov hnyav, ua rau lawv yooj yim rau khaws thiab thauj. Nyob rau tib lub sijhawm, txij li cov compressed khib nyiab yas blocks yooj yim dua rau kev ua thiab rov siv dua, nws tuaj yeem txhim kho tus nqi rov ua dua ntawm cov khoom pov tseg thiab txo cov nqi tsim khoom. Tsis tas li ntawd, lub tshuab no kuj muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm yooj yim thiab kev saib xyuas yooj yim, uas tsim nyog rau kev siv los ntawm kev lag luam ntawm ntau qhov ntsuas.
Hauv cov ntsiab lus, lub Scrap Yas Baling Xovxwm Tshuab yog cov cuab yeej siv tau zoo heev uas tuaj yeem pab cov tuam txhab lag luam zoo dua cov khoom siv pov tseg, txhim kho kev siv cov peev txheej, thiab txo cov pa phem ib puag ncig.
| Lub npe | parameter |
| Bale loj | 1100mm (W) × 1100mm (H) × ~ 1600mm (L) |
| Hom khoom | ScrapKraft ntawv, ntawv xov xwm, Cardboard, Soft Film |
| Khoom ntom ntom | 700 ~ 800Kg / m3(Moisture 12-18%) |
| Pub qhib loj | 2400mm × 1100 hli |
| Main lub cev muaj zog | 37.5 * 2 KW + 15kw |
| Main lub tog raj kheej | YG280/220-2900 |
| Main lub tog raj kheej quab yuam | 180t ua |
| Muaj peev xwm | 22-25 T / H |
| Max. system ua hauj lwm quab yuam | 30.5MPa |
| Mainframe hnyav (T) | Txog 28 tons |
| Roj tank | 2m ua3 |
| Mainframe loj | 11 × 4.3 × 5.8M (L × W × H) |
| Tie kab kab | 5 kab φ2.75~φ3.0mm3 hlau hlau |
| Lub sij hawm siab | ≤30S / (mus thiab rov qab rau cov khoom seem) |
| Qauv | NK-III |
| Conveyor hnyav | Txog 7 tons |
| Conveyor loj | 2000 * 12000 hli |
| terra qhov loj | 7.303M (L) × 3.3M (W) × 1.2M (qhov tob) |
| Conveyor lub cev muaj zog | 7.5 kWm |
| Txias ntauwd motor | 0.75KW (dej twj) + 0.25 (Ntxuam) |
Tso Koj Cov Lus