
NK-T60L Siv Textiles Baler Tshuab, feem ntau hu ua Siv Khaub Ncaws Baler, yog ib qho tshiab tsim baling tov rau cov khoom siv textile thiab mos. Nws tuaj yeem ua kom zoo dua cov khaub ncaws siv, khaub ncaws thib ob, khau, hauv ncoo, tsev pheeb suab thiab lwm yam khoom siv.
Kev khav theeb ua haujlwm ceev ceev, nws pab txo cov nqi zog ntau heev. Meanwhile, cov compressed bales yog yooj yim rau thauj thiab khaws cia, zoo heev optimizing lub workflow ntawm ob txhais tes textile recycling.
NK-T60L Siv Khaub Ncaws Baling Tshuab
Dav siv los ntawm cov khaub ncaws thib ob rov siv cov nroj tsuag rau compressing khaub ncaws, khaub ncaws, khau, thiab lwm yam. Hydraulic lifting chamber qhov rooj txhim kho kev ua haujlwm zoo, yooj yim rau kev ntim khoom thiab kev sib tw nruj nruj.
Nta
● Ob chav los txhim kho kev ua haujlwm, yooj yim rau ntim thiab '# ' khi
● Lub ram yuav tsum tsis txhob khiav mus rau hauv qab thaum lub qhov rooj noj mov qhib uas ua kom muaj kev nyab xeeb ntawm kev ua haujlwm.
● Txuas muaj kev ywj pheej nres thaum muaj xwm txheej ceev kom muaj kev nyab xeeb
| Qauv | NK-T60L |
| Hydraulic zog | 60 ton |
| Qhov loj me (L * W * H) mm | 740 * 340 * 500-1000 hli |
| Pub qhib qhov loj / (L * H) hli | 730 * 550 hli |
| Cov khoom ntim | Khaub ncaws, Sack |
| Tso zis muaj peev xwm | 10-12 pob / H |
| Bale luj | 45-100 kg |
| Qhov hluav taws xob | 380V / 50HZ |
| Kev ntim khoom | Kab rov tav 5 * 2 Vertical |
| Lub zog (KW) | 11KW/15HP TSI |
| Txoj kev pub mis | Phau ntawv |
| Tshuab loj / (L * W * H) mm | 3500 * 1500 * 4600mm |
| Tshuab Luj (T) | 4.2t ib |
Tso Koj Cov Lus