
NKW40Q yog lub tshuab ua haujlwm zoo hydraulic pulp, tsim los rau kev rov ua dua thiab compressed ntawv pov tseg. Nws muaj peev xwm compression muaj zog, uas tuaj yeem ntim cov ntawv pov tseg ntau rau hauv cov ntawv nruj, txo qhov ntim ntawm cov khib nyiab thiab txuag chaw cia.
Tsis tas li ntawd, NKW40Q kuj muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm yooj yim thiab kev saib xyuas yooj yim. Nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau ntau yam kev lag luam thiab kev lag luam ib puag ncig. Feem ntau, NKW40Q hydraulic pulp tshuab yog qhov ua tau zoo, ruaj khov thiab ib puag ncig cov khoom siv pov tseg.
NKW40Q pulp hydraulic ntim tshuab yog ib qho khoom siv zoo thiab zoo ib puag ncig cov ntaub ntawv compression. Nws yog tsuas yog siv los ntim cov ntawv pov tseg, ntawv xov xwm, thawv thiab lwm yam ntawv pov tseg rau hauv cov blocks kom yooj yim rau kev thauj mus los thiab rov ua dua tshiab. Lub tshuab no muaj cov yam ntxwv hauv qab no:
1. Compressed pob loj: NKW40Q pulp hydraulic ntim tshuab's compressed pob loj yog 1100mm (dav) × 1250mm (qhov siab) × 2200mm (ntev), uas tuaj yeem hloov kho raws li qhov xav tau tiag tiag.
2. Lub zog loj lub cev muaj zog: Lub tshuab tau nruab nrog ob lub 45kW lub cev muaj zog, muab kev txhawb zog muaj zog kom ntseeg tau tias kev ua tiav ntawm cov txheej txheem compression.
3. Lub cev hnyav: Lub ntsiab hnyav ntawm NKW40Q pulp hydraulic ntim tshuab yog li 35 tons, cov qauv ruaj khov, thiab kev ua haujlwm ruaj khov thiab txhim khu kev qha.
Los ntawm kev siv NKW40Q pulp hydraulic packing tshuab, cov chaw lag luam tuaj yeem txo thaj tsam ntawm cov ntawv pov tseg pov tseg, txo cov nqi tsheb thauj mus los, nce kev siv cov peev txheej, thiab ua tiav ob qho kev txhim kho ntawm kev tiv thaiv ib puag ncig thiab cov txiaj ntsig kev lag luam.
| Lub npe | parameter |
| Bale loj | 750mm (W) × 850mm (H) × ~ 1600mm (L) |
| Hom khoom | Kraft daim ntawv, Carton, Cardboard, Soft Film |
| Khoom ntom ntom | 300-400Kg / m3 |
| Pub qhib loj | 1000mm × 750mm |
| Main lub cev muaj zog | 22 KW × 1 Set + 11kw |
| Main lub tog raj kheej | YG180/-2600 |
| Main lub tog raj kheej quab yuam | 40 T |
| Max. system ua hauj lwm quab yuam | 18 MPa |
| Tso zis muaj peev xwm | Txog 1-3 tons / teev |
| Mainframe hnyav (T) | Txog 8 tons |
| Tie kab kab | 4 kab φ2.75~φ3.0mm3 hlau hlau |
| Lub sij hawm siab | ≤20S / (mus thiab rov qab) |
| Tshuab loj | Loj: 9.7 * 3.6 * 2.3m |
| Loj | 1200㎜ (W) * 10000㎜ (L) |
Tso Koj Cov Lus