
NK-T60L stroj za baliranje rabljenog tekstila, koji se obično naziva balirkom za rabljenu odjeću, novo je razvijeno rješenje za baliranje prilagođeno tekstilu i mekim materijalima. Može učinkovito komprimirati rabljenu odjeću, rabljenu odjeću, cipele, jastuke, šatore i druge srodne materijale.
Zahvaljujući velikoj brzini rada, značajno smanjuje troškove rada. U međuvremenu, komprimirane bale lako je transportirati i skladištiti, čime se uvelike optimizira radni tijek recikliranja rabljenog tekstila.
NK-T60L Stroj za baliranje rabljene odjeće
Široko se primjenjuje u pogonima za reciklažu rabljene odjeće za komprimiranje odjeće, jorgana, cipela itd. Hidraulička podizna vrata komore poboljšava radnu učinkovitost, pogodan za pakiranje i čvrsto ukršteno vezanje.
Značajke
● Dvije komore za poboljšanje radne učinkovitosti, prikladne za pakiranje i '# 'vezivanje
● Covan će prestati trčati prema dolje kada se otvore vrata za hranjenje što osigurava sigurnost rada
● Opremljen neovisnim zaustavljanjem u nuždi za siguran rad
| Model | NK-T60L |
| Hidraulička snaga | 60 tona |
| Veličina bale (D*Š*V) mm | 740*340*500-1000mm |
| Veličina otvora za dovod/(D*V)mm | 730*550 mm |
| Materijali za pakiranje | Odjeća, Sack |
| Izlazni kapacitet | 10-12 bala/h |
| Težina bale | 45-100 kg |
| Napon | 380V/50HZ |
| Način pakiranja | Vodoravno 5*2 Okomito |
| Snaga (KW) | 11KW/15KS |
| Način hranjenja | Priručnik |
| Veličina stroja/(D*Š*V) mm | 3500*1500*4600 mm |
| Težina stroja (T) | 4.2T |
Ostavite svoju poruku