
NK-T90L preša za baliranje s dvostrukom kutijom naširoko se koristi u postrojenjima za recikliranje rabljene odjeće, specijalizirana za komprimiranje tekstilnog otpada poput odjeće, jorgana, cipela i ostalog u kompaktne bale.
Njegova hidraulička podizna vrata komore uvelike poboljšavaju radnu učinkovitost, olakšavajući prikladne operacije pakiranja i omogućavajući čvrsto križno vezanje kako bi se osigurale čvrste, stabilne bale za lak transport i skladištenje.
NK-T90L preša za baliranje s dvostrukom kutijom naširoko se primjenjuje u pogonima za reciklažu rabljene odjeće za sabijanje odjeće, jorgana, cipela itd. Hidraulička podizna vrata komore poboljšavaju radnu učinkovitost, pogodno za pakiranje i čvrsto ukršteno vezanje.
Značajke
● Dvije komore za poboljšanje radne učinkovitosti, prikladne za pakiranje i '# 'vezivanje
● Covan će prestati trčati prema dolje kada se otvore vrata za hranjenje što osigurava sigurnost rada
● Opremljen neovisnim zaustavljanjem u nuždi za siguran rad
| Model | NK-T90L |
| Hidraulička snaga | 90 tona |
| Veličina bale (D*Š*V) mm | 760*520*500-1000mm |
| Veličina otvora za dovod/(D*V)mm | 750*550 mm |
| Materijali za pakiranje | Odjeća, Sack |
| Izlazni kapacitet | 10-12 bala/h |
| Težina bale | 75-150 kg |
| Napon | 380V/50HZ |
| Način pakiranja | Vodoravno 5*2 Okomito |
| Snaga (KW) | 18,5KW/25KS |
| Način hranjenja | Priručnik |
| Veličina stroja/(D*Š*V) mm | 3800*1500*4600 mm |
| Težina stroja (T) | 4.8T |
Ostavite svoju poruku