
NK-T90L Ob Chav Box Baling Xovxwm yog dav siv hauv cov khaub ncaws thib ob rov ua dua tshiab, tshwj xeeb hauv kev siv cov khoom siv khib nyiab xws li khaub ncaws, khaub ncaws, khaub ncaws, khau thiab ntau dua rau hauv cov khoom sib txuam.
Nws lub hydraulic lifting chamber qhov rooj zoo heev txhim kho kev ua haujlwm, ua kom yooj yim rau kev ntim khoom thiab ua kom nruj hla txoj hlua khi kom ruaj khov, ruaj khov bales kom yooj yim thauj thiab khaws cia.
NK-T90L Ob Chav Box Baling Xovxwm dav siv los ntawm cov khaub ncaws thib ob rov siv dua cov nroj tsuag rau compressing khaub ncaws, nplij siab, khau thiab lwm yam. Hydraulic lifting chamber qhov rooj txhim kho kev ua haujlwm zoo, yooj yim rau kev ntim khoom thiab nruj nreem khi.
Nta
● Ob chav los txhim kho kev ua haujlwm, yooj yim rau ntim thiab '# ' khi
● Lub ram yuav tsum tsis txhob khiav mus rau hauv qab thaum lub qhov rooj noj mov qhib uas ua kom muaj kev nyab xeeb ntawm kev ua haujlwm.
● Txuas muaj kev ywj pheej nres thaum muaj xwm txheej ceev kom muaj kev nyab xeeb
| Qauv | NK-T90L |
| Hydraulic zog | 90 ton |
| Qhov loj me (L * W * H) mm | 760 * 520 * 500-1000 hli |
| Pub qhib qhov loj / (L * H) hli | 750 * 550 hli |
| Cov khoom ntim | Khaub ncaws, Sack |
| Tso zis muaj peev xwm | 10-12 pob / H |
| Bale luj | 75-150 kg |
| Qhov hluav taws xob | 380V / 50HZ |
| Kev ntim khoom | Kab rov tav 5 * 2 Vertical |
| Lub zog (KW) | 18.5KW/25HP TSI |
| Txoj kev pub mis | Phau ntawv |
| Tshuab loj / (L * W * H) mm | 3800 * 1500 * 4600mm |
| Tshuab Luj (T) | 4.8 t ib |
Tso Koj Cov Lus