
NKB220 horizontalna balirka za strugotine ima izuzetno visoku proizvodnu učinkovitost. Dizajnirana za obradu velikih količina drvnih strugotina u kratkom vremenskom razdoblju, ova oprema uvelike poboljšava učinkovitost proizvodnje.
Bilo da se radi o velikim poduzećima ili malim obiteljskim tvornicama, može u potpunosti zadovoljiti njihovu potražnju za učinkovitom proizvodnjom, pružajući pouzdano i visokoučinkovito rješenje za preradu drvene strugotine.
Horizontalna balirka za strugotine ima izuzetno visoku učinkovitost proizvodnje. Dizajn ove opreme ima za cilj preraditi veliku količinu drva u kratkom vremenskom razdoblju, uvelike poboljšavajući učinkovitost proizvodnje. Bilo da se radi o velikom poduzeću ili maloj obiteljskoj tvornici, ova oprema može zadovoljiti njihove zahtjeve za učinkovitom proizvodnjom.
Štoviše, NKBALER nudi različite modele vodoravne balirke za drvo kako bi zadovoljio potrebe kupaca s različitim veličinama i zahtjevima.
Drugo, kvaliteta horizontalna balirka za strugotine je zajamčeno. NKBALER je iskusna tvrtka s dugogodišnjim iskustvom u proizvodnji. Imaju strogu kontrolu kvalitete proizvoda. Svaka komponenta od horizontalna balirka za strugotine izrađen je od visokokvalitetnih materijala i obrađen s preciznom zanatskom vještinom, osiguravajući njegovu stabilnost i izdržljivost u dugotrajnoj uporabi. Uz to, NKBALER također pruža sveobuhvatnu postprodajnu uslugu, omogućujući kupcima da ga koriste s povjerenjem tijekom radnog procesa.
Ukratko, horizontalna balirka za strugotine vrlo je učinkovita i visokokvalitetna oprema za kompresiju drva koju proizvodi NKBALER. Njegova visoka učinkovitost i kvaliteta naširoko su korišteni u industriji prerade drva. Bilo da se radi o velikom poduzeću ili maloj obiteljskoj tvornici, Horizontalna balirka za strugotine je idealan izbor.
| Model | NKB220 |
| veličina bale (D*Š*V) | 670*480*280 mm |
| Veličina otvora za dovod/(D*V) | 1000*670 mm |
| Materijali za pakiranje | Strugotina, rižina ljuska, klip kukuruza |
| Težina bale | 28-35 kg (ovisno o materijalima) |
| Izlazni kapacitet | 180 bala/sat |
| Sposobnost | 4-5T/sat |
| Napon | 380 50HZ/3 faze (može se dizajnirati) |
| vezivanje | Plastične vrećice/tkane vrećice |
| Snaga | 22KW/30KS |
| Veličina stroja(D*Š*V) | 3850*2650*2640 mm |
| Način hranjenja | Pužni transporter |
| Težina | 4800Kg |
Ova balirka za drvene strugotine je pogodan za izradu malih bala i ima integriranu vagu (lijevak) u balirki za prvo vaganje strugotine. Nakon toga će stroj sabiti strugotine u balu i gurnuti je u plastičnu vrećicu.
Ostavite svoju poruku