
NKW125BD 1000 kg poluautomatska preša za baliranje kartonskih kutija stroj je visokih performansi dizajniran za učinkovitu i učinkovitu obradu kartonskih kutija. S kapacitetom težine od 1000 kg, ova preša može s lakoćom obraditi velike količine kartonskih kutija, što je čini idealnom za tvrtke koje zahtijevaju dosljednu i pouzdanu izvedbu.
Radeći s poluautomatskim ciklusom, zahtijeva operatera za utovar materijala, ali automatizira proces kompresije pod visokim pritiskom i izbacivanja bale, značajno poboljšavajući učinkovitost u odnosu na ručno baliranje. Ovaj je stroj idealan za maloprodajne trgovine, skladišta i centre za recikliranje koji žele smanjiti količinu otpada, smanjiti troškove prijevoza i pripremiti karton za prodaju postrojenjima za recikliranje.
Poluautomatska preša za baliranje kartonskih kutija od 1000 kg nudi fleksibilnost ručnog rukovanja, a istovremeno pruža učinkovitost i dosljednost automatiziranog sustava. Preša je opremljena naprednom tehnologijom koja joj omogućuje brzu i preciznu obradu kartonskih kutija, osiguravajući da vaš posao bude dovršen u pravodobnom roku i isplativ način.
Još jedna prednost NKBALER 1000kg Poluautomatska preša za baliranje kartonskih kutija je njegov robustan dizajn. Stroj je izrađen od visokokvalitetnih materijala koji osiguravaju izdržljivost i dugovječnost, što ga čini idealnim za upotrebu u teškim uvjetima. Dodatno, preša ima niz sigurnosnih značajki za zaštitu rukovatelja i osiguravanje sigurnog radnog okruženja.
Osim svojih performansi i izdržljivosti, NKBALER 1000kg Poluautomatski Preša za baliranje kartonskih kutija također nudi niz drugih pogodnosti. Na primjer, jednostavan je za rukovanje, s intuitivnim kontrolama koje ga čine dostupnim korisnicima svih razina vještina. Također je vrlo svestran, sposoban za obradu širokog raspona veličina i oblika kartonskih kutija.
Sve u svemu, NKBALER 1000kg Poluautomatska preša za baliranje kartonskih kutija izvrstan je izbor za tvrtke kojima je potrebno pouzdano i učinkovito rješenje za obradu kartonskih kutija. Sa svojom naprednom tehnologijom, robusnim dizajnom i nizom značajki, nudi iznimne performanse i vrijednost za novac.
| Model | NKW125BD |
| Hidraulička snaga | 125 tona |
| Veličina cilindra | Ø250 |
| Veličina bale(Š*V*D) | 1100*1250*1700 mm |
| Veličina otvora za dovod(D*Š) | 2000*1100 mm |
| Gustoća bale | 400-450 kg/m3 |
| Sposobnost | 5-7T/sat |
| Bale linija | 5Line /ručno vezivanje |
| Snaga | 30KW/40KS |
| Put van bala | Vanjska vrećica za jednokratnu upotrebu |
| Bale-žica | 10#*7KOM |
| Rashladni sustav | Ventilator za hlađenje |
| Uređaj za hranjenje | ciklon / transporter |
| Težina stroja | 16000KG |
Ostavite svoju poruku