
NKW100BD kutija s hidrauličnom prešom za baliranje je učinkovita, energetski štedna i ekološki prihvatljiva oprema za pakiranje. Uglavnom se koristi za kompresiju i pakiranje rastresitih materijala kao što su stari papir, plastika, slama, pamučna pređa. Stroj koristi hidraulički pogon. Jednostavan je rad, visoka učinkovitost, visok tlak i dobar učinak pakiranja. Ima karakteristike visokog stupnja automatizacije, niske radne snage i stabilnog rada. Naširoko se koristi u raznim stanicama za recikliranje starog papira, tvornicama papira, tvornicama tekstila i drugim industrijama.
Box hidraulična preša za baliranje je učinkovita, energetski štedljiva i ekološki prihvatljiva oprema za pakiranje. Uglavnom se koristi za kompresiju i pakiranje rastresitih materijala kao što su stari papir, plastika, slama, pamučna pređa. Stroj koristi hidraulički pogon. Jednostavan je rad, visoka učinkovitost, visok tlak i dobar učinak pakiranja. Ima karakteristike visokog stupnja automatizacije, niske radne snage i stabilnog rada. Naširoko se koristi u raznim stanicama za recikliranje starog papira, tvornicama papira, tvornicama tekstila i drugim industrijama.
Osim toga, NKW100BD Box hidraulična preša za baliranje također ima sljedeće karakteristike:
1. Usvojiti napredne hidrauličke sustave za postizanje brzog pritiska i funkcije održavanja pritiska;
2. Opremljen s više sigurnosnih zaštitnih uređaja kako bi se osigurala sigurnost operatera;
3. Može se koristiti s opremom kao što su pokretne trake za postizanje automatizirane proizvodnje;
4. Parametri se mogu prilagoditi prema karakteristikama različitih materijala kako bi se postigao najbolji učinak pakiranja.
Ukratko, NKW100BD Box hidraulična preša za baliranje je oprema za pakiranje s izvrsnim performansama, sigurna i pouzdana, te jednostavna za rukovanje, koja može zadovoljiti potrebe raznih industrija.
| Model | NKW100BD |
| Hidraulička snaga | 100 tona |
| Veličina cilindra | Ø220 |
| Veličina bale(Š*V*D) | 1100*850*1700mm |
| Veličina otvora za dovod(D*Š) | 1400*2000 mm |
| Gustoća bale | 400-450 kg/m3 |
| Sposobnost | 3-5T/sat |
| Bale linija | 4 linije/ručno vezivanje |
| Snaga | 30KW/40KS |
| Put van bala | Vanjska vrećica za jednokratnu upotrebu |
| Bale-žica | 10#*4 KOM |
| Rashladni sustav | Ventilator za hlađenje |
| Uređaj za hranjenje | ciklon / transporter |
| Težina stroja | 14000KG |
Ostavite svoju poruku