
NK6040T10 Vertical Marine Balers yog cov cuab yeej tshwj xeeb tsim los ua cov khib nyiab hauv hiav txwv. Nws compresses cov ntaub ntawv pov tseg xws li yas, iav, thiab ntawv, thiab ntim lawv rau hauv cov blocks ntawm qhov loj thiab qhov hnyav, uas pab txhawb kev thauj mus los thiab rov ua dua tshiab.
Cov cuab yeej no ua lub luag haujlwm tseem ceeb hauv kev tiv thaiv ib puag ncig marine thiab txo cov pa phem hauv hiav txwv, ua rau nws yog ib qho tseem ceeb rau kev ua haujlwm hauv hiav txwv, kev tswj xyuas ntug hiav txwv, thiab kev tiv thaiv ib puag ncig.
Vertical Marine Balers yog ib hom khoom siv pov tseg pov tseg tshwj xeeb uas tsim los rau hauv hiav txwv thiab ntug hiav txwv. Lawv tsuas yog siv los sau, compress thiab ntim ntau yam pov tseg. Cov balers no feem ntau yog ntsia rau hauv nkoj los yog ntawm cov chaw pov tseg pov tseg hauv thaj chaw ntug dej hiav txwv thiab siv los ua cov khoom pov tseg los ntawm dej, ntug hiav txwv dej los yog seabed.
Lub hauv paus ntsiab lus ua haujlwm yog siv muaj zog hydraulic system txhawm rau txhawm rau khaws cov khib nyiab thiab ntim rau hauv cov blocks ntawm qhov loj thiab qhov hnyav. Qhov no txo qhov ntim ntawm cov pov tseg, ua kom yooj yim rau kev thauj mus los thiab ntxiv cov txheej txheem lossis rov ua dua tshiab. Vertical balers tuaj yeem tuav ntau hom pov tseg, nrog rau lub raj mis yas, iav fwj, ntawv, cov kaus poom hlau, thiab lwm yam.
Cov balers no yog tsim los nrog cov xwm txheej hnyav ntawm thaj chaw marine hauv siab, yog li lawv feem ntau muaj kev tiv thaiv corrosion thiab dej tsis kam, thiab tuaj yeem ua haujlwm ruaj khov hauv qhov chaw ntub dej thiab qab ntsev. Los ntawm kev siv ntsug marine balers, tus nqi ntawm cov khib nyiab hauv hiav txwv tuaj yeem txo tau zoo, qhov cuam tshuam rau hauv marine ecosystem yog txo, thiab kev rov ua dua ntawm cov peev txheej tau txhawb nqa.
| Qauv | NK6040T10 |
| Hydraulic zog / | 10Ton |
| Ntim qhov loj (L * W * H) | 600 * 400 * (350-600) hli |
| Pub qhib qhov loj (L * H) | 540 * 450 hli |
| Muaj peev xwm | 6-8 pob / H |
| Bale luj | 50-80 kg |
| Qhov hluav taws xob | 220V / 50HZ |
| Hwj chim | 2.2KW/3HP TSI |
| Tshuab loj (L * W * H) | 870 * 780 * 2150 hli |
| Qhov hnyav | 600 kg |
Tso Koj Cov Lus