
NKB12 Kab rov tav ntoo chips baler tshuab rau tsiaj txaj industries. peb muab cov kab rov tav baling tshuab rau ntim cov tsiaj me me tsiaj cov ntaub ntawv xws li ntoo shavings, hemp, sawdust, quav nyab, straw, nyom, ntoo chips thiab lwm yam.
Qhov hnyav ntawm bale yog nyob ib ncig ntawm 10 kg mus rau 12 kg. bale loj 400mm * 400mm * 180mm, Lwm qhov hnyav thiab bale loj kuj muaj rau peb cov neeg siv khoom.
Tsiaj txaj Baler Tshuab Kev siv
Tshwj xeeb tsim rau baling thiab bagging ntoo shavings / chips, pov tseg ntaub, paj rwb yarn thiab textile scraps thiab lwm yam. Dav siv los ntawm lub chaw soj nstuam, lub tsiaj cov ntaub pua tsev ntoo, khaub ncaws recycling nroj tsuag thiab lwm yam
Nta
● Txhim kho qhov hnyav, ua kom lub cev hnyav hnyav
● Tsuas yog ib lub pob nias yuav tsum tau rau tag nrho cov xovxwm thiab ejecting system, rau kev ua haujlwm yooj yim
● Ib zaug pub khoom noj, txhim kho kev ua haujlwm zoo
| Hom | NKB 12 |
| Bale loj | 400 * 400 * 180 hli |
| Qhov loj me (L * W * H) | 430 * 430 * 200 hli |
| Cov ntaub ntawv ntim khoom | Sawdust, shavings |
| Muaj peev xwm | 90-120 B / H |
| kev ntim khoom | Hnab |
| Bale luj | 12 Kg |
| Voltage (tuaj yeem kho tau) | 380V / 50HZ |
| Hwj chim | 15KW/20HP TSI |
| Tshuab loj (L * W * H) | 2850 * 2650 * 1840mm |
| Qhov hnyav | 2800kg ib |
Tso Koj Cov Lus