
NK-T90S two chamber clothes baler produces dense and uniform bales, helping recycling centers and textile sorting facilities reduce storage space and transportation costs. Lub zog muaj zog hydraulic muab lub zog nias ruaj khov, ua kom muaj qhov zoo ib yam txawm tias lub sijhawm ua haujlwm tas mus li.
Tsim los rau kev ua haujlwm ntev thiab yooj yim ntawm kev siv, Ob Chav Chamber Khaub Ncaws Baler yog tsim los nrog cov hlau txuas ntxiv thiab cov khoom siv hydraulic zoo. Nws cov neeg siv-phooj ywg tswj qhov system ua kom muaj kev nyab xeeb thiab kev ua haujlwm yooj yim, txo qis kev siv zog thiab kev saib xyuas.
Ob Chav Chamber Khaub Ncaws Baler yog attributable rau lub cim lifting chamber loading system nyob rau hauv ua ke nrog nrog phau ntawv los yog tsis siv neeg tswj system. Ob lub cim tshwj xeeb no tso cai rau Nickbaler ua haujlwm nrog kev ua haujlwm qis dua thiab ua rau peb cov balers tau txais cov tshuab rau kev siv cov khaub ncaws hnyav tswj kev daws teeb meem.Vim nws cov qauv tsim cov nickbaler yuav tsum tsis tshua muaj nqi hauv pem teb hauv chaw lag luam dua li lwm cov khoom sib piv.
Dav dav siv rau hauv cov khaub ncaws siv cov nroj tsuag rov ua dua tshiab, cov koom haum pab txhawb nqa, cov chaw siv khoom siv textile, thiab cov chaw tswj cov khib nyiab, lub tshuab no zoo tagnrho rau kev tuav cov khoom siv khaub ncaws ntau. Nrog kev txhim khu kev qha, kev ua haujlwm siab, thiab kev ua haujlwm ntev, lub Ob Chav Chamber Khaub Ncaws Baler yog ib qho kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau cov khaub ncaws niaj hnub siv dua tshiab thiab siv textile baling
Nta
1.Ob chav chamber Structure rau nqa tawm loading thiab baling synchronously kom ua hauj lwm efficiency
2.Cross Strapping ua kom nruj dua thiab zoo dua bales
3.Availability rau Bale Wrapping ob lub hnab yas lossis cov ntawv tuaj yeem siv los ua cov ntaub qhwv,
tiv thaiv cov khoom siv textile kom tsis txhob ntub los yog stained
4.Adjustable Bale Qhov siab kom ua tiav ntau yam bale loj thiab qhov hnyav
5.Electric Controlled rau kev ua haujlwm yooj yim, tsuas yog ua haujlwm ntawm cov nyees khawm kom txav platen nce thiab nqis.
| Qauv | NK-T90L |
| Hydraulic zog | 90 ton |
| Qhov loj me (L * W * H) mm | 760 * 520 * 500-1000 hli |
| Pub qhib qhov loj / (L * H) hli | 750 * 550 hli |
| Cov khoom ntim | Khaub ncaws, Sack |
| Tso zis muaj peev xwm | 10-12 pob / H |
| Bale luj | 75-150 kg |
| Qhov hluav taws xob | 380V / 50HZ |
| Kev ntim khoom | Kab rov tav 5 * 2 Vertical |
| Lub zog (KW) | 18.5KW/25HP TSI |
| Txoj kev pub mis | Phau ntawv |
| Tshuab loj / (L * W * H) mm | 3800 * 1500 * 4600mm |
| Tshuab Luj (T) | 4.8 t ib |
Tso Koj Cov Lus