
NK-T60 Twin Chambers Box Clothes Baler yog ib qho kev daws teeb meem rau cov khaub ncaws thib ob rov ua dua tshiab, tsim kom muaj txiaj ntsig zoo rau cov khaub ncaws, khaub ncaws, khau, thiab lwm yam khoom siv.
Featuring lub hydraulic lifting chamber qhov rooj, nws yooj yim ntim cov txheej txheem, boosts ua hauj lwm efficiency, thiab tso cai rau nruj hla tying, ua rau cov compressed bales yooj yim los tuav thiab thauj.
Twin Chambers Box Khaub Ncaws Baler Nta
1.Ob chav chamber Cov qauv rau kev nqa tawm loading thiab baling synchronously kom ua hauj lwm efficiency
2.Cross Strapping ua kom nruj dua thiab zoo dua bales
3.Availability rau Bale Wrapping ob lub hnab yas lossis ntawv tuaj yeem siv los ua cov ntaub qhwv, tiv thaiv cov ntaub ntawv textile los ntawm damp los yog stained
4.Adjustable Bale Qhov siab kom ua tiav ntau yam bale loj thiab qhov hnyav
5.Electric Controlled rau kev ua haujlwm yooj yim, tsuas yog ua haujlwm ntawm cov nyees khawm kom txav platen nce thiab nqis.
| Qauv | NK-T 60 |
| Hydraulic zog | 60 ton |
| Qhov loj me (L * W * H) mm | 600 * 440 * 400-800mm |
| Pub qhib qhov loj / (L * H) hli | 600 * 400 hli |
| Cov khoom ntim | Khaub ncaws, Sack |
| Tso zis muaj peev xwm | 10-12 pob / H |
| Bale luj | 45-55 kg |
| Qhov hluav taws xob | 380V / 50HZ |
| Kev ntim khoom | Kab rov tav 5 * 2 Vertical |
| Lub zog (KW) | 7.5KW/10HP TSI |
| Txoj kev pub mis | Phau ntawv |
| Tshuab loj / (L * W * H) mm | 2900 * 1400 * 3800 hli |
| Tshuab Luj (T) | 3.2t ib |
Tso Koj Cov Lus