
NKB280 Alfalfa Hay Baler yog rugged hydraulic compactor tailored rau loj-scale alfalfa forage processing operations. Nruab nrog lub zog muaj zog 28-tuj compression quab yuam, nws tsim nruj nreem ntim, structurally sound bales uas kaw hauv cov as-ham, ua rau lawv zoo tagnrho rau kev lag luam tsiaj ua liaj ua teb thiab kev faib zaub mov.
Featuring hnyav-gauge ua liaj ua teb steel siv thiab plua plav-resistant sealed hydraulics, lub tshuab ua tau zoo nyob rau hauv ib puag ncig nyuaj sab nraum zoov. Nws cov ntse dej-sensing compression system dynamically modulates siab los tiv thaiv nplooj qauv, ua kom cov bales zaum kawg khaws cov khoom noj muaj txiaj ntsig zoo thiab palatability rau tsiaj.
NKB280 Alfalfal Hay Baling Tshuab yog ib tug kws-qib hydraulic compactor tshwj xeeb engineered rau high-volume forage processing, xa ultra-siab compression quab yuam los tsim nutrient-dense alfalfa bales nrog superior zoo tuav. Ua nrog kev ua liaj ua teb-lub luag haujlwm txhawb nqa steel thiab kaw hydraulic systems resistant rau thaj av plua plav thiab ya raws, qhov siab tshaj baler nta noo noo-sensing ntse compression uas tau hloov siab los khaws cov nplooj-rau-stem piv thaum ua tiav qhov siab tshaj plaws.
Nta:
1.PLC Tswj System uas yooj yim rau kev khiav lag luam thiab txhawb kev raug.
2.Sensor Hloov ntawm Hopper rau kev tswj cov bales hauv qab koj qhov hnyav.
3.One Button Operation ua rau baling, bale ejecting thiab bagging ib tug nruam, npaum txheej txheem, txuag koj ob lub sij hawm thiab nyiaj txiag.
4.Automatic Feeding Conveyor tuaj yeem tsim tau rau kev txhim kho kev noj zaub mov kom zoo thiab ua kom muaj txiaj ntsig ntau dua.
| Lub npe | parameter |
| Bale loj | 1050mm (W) × 1250mm (H) |
| Hom khoom | Nplej straw, Hay Alfalfa, Nyom |
| Khoom ntom ntom | 300-400kg / m3 |
| Pub qhib loj | 2600mm × 1100 hli |
| Main lub cev muaj zog | 55 kwv |
| Main lub tog raj kheej | YG350-4300 |
| Muaj peev xwm | 7-9 tuj / h |
| Main lub tog raj kheej quab yuam | 280t ua |
| Max. Siab | 30 MPa |
| Mainframe hnyav (T) | Txog 24 tons |
| Roj tank | 1600L ib |
| Mainframe loj | 9.8 × 1.6 × 1.9M (L × W × H) |
| Bale Hlau Kab | Phau ntawv khi nrog lub hnab |
| Tswj Thiab Tawm-bale Txoj Kev | PLC Tsis Siv Neeg Tswj, Push Hnab |
| Conveyor hnyav | Txog 5 tons |
| Conveyor loj | 2000 * 12000 hli |
| Conveyor lub cev muaj zog | 4 KW |
| Txias ntauwd motor | 0.75KW (dej twj) + 0.25 (Ntxuam) |
Tso Koj Cov Lus