
NKW60Q thawv compressor yog ib puag ncig tus phooj ywg cov cuab yeej tshwj xeeb siv los ntim thiab ntim cov thawv ntawv, thawv thiab lwm yam khoom ntim. Lub tshuab siv lub zog muaj zog hydraulic uas tuaj yeem nrawm nrawm ntawm cov ntawv pov tseg ntau rau hauv cov blocks kom txo tau qhov chaw nws siv. Nyob rau hauv txoj kev no, tsis tsuas yog qhov chaw cia yog optimized, tab sis cov nqi pov tseg raug txo kom tsawg thiab rov ua dua tshiab.
Cardboard Box Compactor yog ib puag ncig tus phooj ywg compression khoom siv feem ntau siv hauv kev lag luam thiab rov ua dua tshiab. Nws yog tsuas yog siv los ua cov txheej txheem thiab compressed cartons, cardboard thiab lwm yam ntaub ntawv zoo sib xws. Lub tshuab no siv lub tshuab ua haujlwm hydraulic ua kom muaj zog kom nrawm nrawm cov thawv xoob rau hauv cov blocks, txo cov ntim ntawm cov ntaub ntawv zoo, txhim kho kev cia khoom thiab txo nqi tsheb thauj mus los.
Cov qauv no feem ntau yog nruab nrog qhov tsis siv neeg strapping muaj nuj nqi, uas tuaj yeem siv cov hlua yas los yog cov hlua hlau rau pluaj tom qab compression tiav, kom ntseeg tau tias cov compressed carton blocks tswj lawv cov duab rau kev tuav thiab khaws cia. Tsis tas li ntawd, tus tsim ntawm NKW 60 Q Cardboard Box Compactor tsom rau cov neeg siv kev paub dhau los, nrog kev ua haujlwm yooj yim thiab meej meej thiab kev tiv thaiv kev tiv thaiv kev nyab xeeb, tso cai rau cov tswv lag luam pib sai sai thaum ua kom muaj kev nyab xeeb thaum siv.
Hauv cov ntsiab lus ntawm cov kev xav tau nce ntxiv rau kev tiv thaiv ib puag ncig, NKW60Q carton compressor tsis tsuas yog pab cov tuam txhab daws cov teeb meem ntawm kev pov tseg cov thawv ntawv, tab sis kuj txhawb kev rov ua dua thiab rov siv cov peev txheej, uas yog qhov tseem ceeb rau kev txhawb nqa ntsuab ntau lawm thiab kev txhim kho kom ruaj khov. Yog li ntawd, txawm nyob rau hauv manufacturing, logistics, warehousing los yog pov tseg recycling chaw nres tsheb, NKW 60 Q Cardboard Box Compactor yog ib qho khoom siv zoo heev thiab ib puag ncig zoo compression.
| Lub npe | parameter |
| Bale loj | 750mm (W) × 850mm (H) × ~ 1400mm (L) |
| Hom khoom | Kraft daim ntawv, Carton, Cardboard, Soft Film |
| Khoom ntom ntom | 300-400Kg / m3 |
| Pub qhib loj | 1200mm × 750mm |
| Main lub cev muaj zog | 22 KW + 11 KW |
| Main lub tog raj kheej | YG180/125-2600 |
| Shrink Lub tog raj kheej | YG180/125 |
| Txo txoj kev | Peb sab shrink lub hli |
| Main lub tog raj kheej quab yuam | 60t ua |
| Max. system ua hauj lwm quab yuam | 21 MPa |
| Cov zis muaj peev xwm | Txog 1-3tons / Hour |
| Mainframe hnyav (T) | Txog 10 tons |
| Tie kab kab | 4 kab φ2.75~φ3.0mm3 hlau hlau |
| Lub sij hawm siab | ≤25S / (mus thiab rov qab) |
| Tshuab loj | Loj: 6.7 * 3.6 * 2.3m |
| Loj | 1200㎜ (W) * 12000㎜ (L) |
| Lub cev muaj zog | 5.5 KW TSI |
| Tswj txoj kev | Automatic / phau ntawv |
Tso Koj Cov Lus