
NKW180Q Cardboard packing wire yog cov khoom siv ntim khoom siv los kho thiab compress cardboard, ntawv thiab lwm yam khoom siv rov ua dua tshiab. Hom baling hlau no feem ntau yog ua los ntawm cov hlau los yog yas thiab muaj lub zog tensile siab thiab kav ntev, kom ntseeg tau tias cov duab los qhia tuaj yeem ruaj khov ua ke thaum lub sij hawm baling txheej txheem.
NKW180Q tus qauv baling hlau yog tsim los siv nrog balers thiab tuaj yeem dhau los ntawm cov duab los qhia thiab nruj kom txo qhov ntim thiab txhim kho kev thauj mus los zoo. Nws siv tsis tau tsuas yog txhim kho kev ua kom ceev ntawm cov khoom siv rov ua dua tshiab, tab sis kuj pab txo cov nqi logistics, thaum txhawb kev tiv thaiv ib puag ncig thiab txhawb nqa cov khoom siv rov ua dua tshiab.
Cardboard baling hlau (NKW180Q) yog ib qho khoom siv tshwj xeeb uas tsim los rau kev lag luam rov ua dua tshiab. Nws yog tsuas yog siv los kho thiab compressed cardboard, cartons thiab lwm yam khoom siv. Txaus siab rau nws qhov tshwj xeeb lub zog thiab kev ntseeg siab, qhov baling hlau no tau zoo khi ntau ntawm cov ntaub ntawv xoob xoob ua ke rau hauv ib txwm, compressed bales uas yooj yim los tuav thiab thauj.
Qhov no qauv ntawm baling xov feem ntau yog tsim los ntawm galvanized steel hlau lossis lwm yam khoom siv corrosion-resistant thiab yog tsim los tiv thaiv xeb teeb meem tshwm sim los ntawm kev cia ntev los yog huab cua hnyav. Nws nto yog du thiab muaj qhov tsim nyog elasticity, uas tuaj yeem tsis tsuas yog tiv taus qhov nro thaum lub sij hawm ncab, tab sis kuj tsis muaj cov npoo ntse tom qab txiav, kom muaj kev nyab xeeb thaum siv.
Thaum siv cardboard baling hlau, tshwj xeeb baler los yog cov cuab yeej tes feem ntau yog siv los ua kom tiav cov txheej txheem baling. Cov neeg ua haujlwm yuav rub lub baling hlau taut thiab qhwv nws ob peb zaug nyob ib ncig ntawm lub pre-compressed pawg ntawm cov duab los qhia, ces twist thiab ruaj ntseg nws kom muaj compression. Txoj kev no tsis tsuas yog nce qhov ntom ntawm cov khoom, tab sis kuj pab txhawb kev rov ua dua tshiab thiab ua tiav.
Kev siv cov ntawv ntim cov xaim tsis yog tsuas yog txhim kho cov txheej txheem kev tswj cov khoom pov tseg, txo qhov ntim ntawm cov khoom pov tseg, tab sis tseem txhawb kev rov siv cov peev txheej. Nws yog ib qho cuab yeej siv tau zoo heev rau cov chaw siv ntawv rov ua dua tshiab, cov ntawv zeb, cov tuam txhab ntim khoom thiab txhua qhov chaw uas xav tau los daws cov ntawv pov tseg ntau. Los ntawm kev siv hom baling hlau no, cov tuam txhab muaj feem cuam tshuam tuaj yeem txo cov nqi tuav cov khoom thaum pab txhawb kev tiv thaiv ib puag ncig.
| Lub npe | parameter |
| Bale loj | 1100mm (W) × 1100mm (H) × ~ 1600mm (L) |
| Hom khoom | ScrapKraft ntawv, ntawv xov xwm, Cardboard, Soft Film |
| Khoom ntom ntom | 700 ~ 800Kg / m3(Moisture 12-18%) |
| Pub qhib loj | 2400mm × 1100 hli |
| Main lub cev muaj zog | 37.5 * 2 KW + 15kw |
| Main lub tog raj kheej | YG280/220-2900 |
| Main lub tog raj kheej quab yuam | 180t ua |
| Muaj peev xwm | 22-25 T / H |
| Max. system ua hauj lwm quab yuam | 30.5MPa |
| Mainframe hnyav (T) | Txog 28 tons |
| Roj tank | 2m ua3 |
| Mainframe loj | 11 × 4.3 × 5.8M (L × W × H) |
| Tie kab kab | 5 kab φ2.75~φ3.0mm3 hlau hlau |
| Lub sij hawm siab | ≤30S / (mus thiab rov qab rau cov khoom seem) |
| Qauv | NK-III |
| Conveyor hnyav | Txog 7 tons |
| Conveyor loj | 2000 * 12000 hli |
| terra qhov loj | 7.303M (L) × 3.3M (W) × 1.2M (qhov tob) |
| Conveyor lub cev muaj zog | 7.5 kWm |
| Txias ntauwd motor | 0.75KW (dej twj) + 0.25 (Ntxuam) |
Tso Koj Cov Lus