
Vertikální lis na balíkování kovových třísek NK1580T200 je vysoce účinný hydraulický stroj používaný ke stlačování volných kovových úlomků (jako jsou železné, ocelové, měděné a hliníkové třísky) do „koláčových“ briket s vysokou hustotou. Jeho vertikální provedení šetří místo na podlaze a umožňuje snadné nakládání.
Tento lis na briketování šrotu dokáže za studena stlačit práškové a zrnité třísky z lité oceli, ocelové třísky, železnou houbu, měděné třísky a hliníkové třísky do sloupcového tvaru o hustotě >5T/M3, PLC řízení s automatickým podáváním materiálu, vynášením kusů a vysokou účinností.
Vertikální lis na lisování kovových dortů vlastnosti:
1. Tento stroj používá hydraulický pohon s nízkou hlučností. Je bezpečný a spolehlivý.
2. Tento stroj používá vertikální rámovou konstrukci, zabírá malou plochu a je bezpečný a spolehlivý.
3. Řízení PLC s automatickým podáváním materiálu, vykládáním hrud a vysokou účinností.
| Model | NK1580T200 |
| Hydraulická síla | 200 tun |
| Cesta otevřených dveří | Automaticky |
| Velikost balíku (D*Š*V) mm | 1500*800*1100mm |
| Velikost vstupního otvoru (L*V) mm | 1500*800 mm |
| Schopnost | 3-6 balíků/H |
| Hmotnost balíku (KG) | 1000-2000 kg |
| Napětí | 380V/50HZ |
| Moc | 22KW/30HP |
| Velikost stroje (D*Š*V) mm | 1800*1000*4600mm |
| Hmotnost stroje (T) | 11T |
Otázka: Jaké zásady by měly být pytlovací stroj sledovat během diagnostiky závady?
Odpověď: Rychlé, přesné, pokročilé, správné a stručné
Zanechte svou zprávu