
Lis na použité textilie NK-T120S, známý také jako lis na použité oděvy, je nově navržené zařízení určené pro lisování textilu a měkkého materiálu. Je vhodný pro zpracování použitých oděvů, textilií, second handů, obuvi, polštářů, stanů a dalších textilních nebo měkkých předmětů.
Díky vysoké pracovní rychlosti efektivně snižuje náklady na pracovní sílu. Slisuje sypké materiály do kompaktních balíků, což usnadňuje přepravu a skladování a přináší praktické výhody souvisejícím podnikům.
Použitý lis na textil je schopen dodat zvýšený hydraulický výkon z elektromotorů s menším výkonem. To znamená, že lis na niklování je mnohem účinnější než jakékoli jiné srovnatelné lisovací zařízení a šetří uživateli peníze za snížené poplatky za elektřinu.
NKBALER společnost vyrábí a standardní model vertikálních lisů na oděvy o velikosti od 400 do 1200 mm, hlavní používané v oblasti recyklace oděvů a použitých oděvů, konstrukce s jedním lisem na lisování, dvěma lisy na lisy, lisem s dvojitou komorou a lisem s jednorázovou kompresí, s lisy na vertikální balíky s vysokou hustotou se snadno používají a jsou šetrné k údržbě a poskytují roky bezproblémové recyklace.
Výroba NKBALER dodává hlavně více než 150 druhů lisů na balíky, s přísnou kontrolou kvality a dokonalým systémem kvality, vítejte na našem stroji právě teď
Vlastnosti
1.Dvoukomorová struktura pro synchronní provádění nakládání a lisování pro zvýšení efektivity práce
2. Křížové páskování pro výrobu těsnějších a úhlednějších balíků
3. Dostupnost pro Bale Wrapping jako obalový materiál lze použít plastové sáčky nebo fólie, které chrání textilní materiál před navlhnutím nebo znečištěním
4. Nastavitelná výška balíku pro dosažení různé velikosti a hmotnosti balíku
5. Elektricky ovládané pro snadné ovládání, jednoduchým ovládáním tlačítek pro pohyb desky nahoru a dolů.
| Velikost vstupního otvoru (L*H) | 1400*1200 mm |
| Velikost komory (D*Š*V) | 1400×1200×1820 mm |
| Hmotnost balíku | 400-500 kg |
| Kapacita | 20–25 balíků/h |
| Systémový tlak | 25 MPa |
| Obalové materiály | Křížové balení |
| Způsob balení | Přední-zadní 8 cps/levá-pravá 4 cps |
| Napětí (lze přizpůsobit) | 380V/50HZ |
| Moc | 45 kW/60 koní |
| Velikost stroje (D*Š*V) | 4800*2200*5600mm |
| Hmotnost | 18000 kg |
nákupní e-maily, maloobchodní prodejny, námořní plavidla, potřebujete balicí stroj
Zanechte svou zprávu