
Malý automatický lis na papír NKW40Q se vyznačuje stabilním hydraulickým systémem, který poskytuje konzistentní kompresní sílu a vytváří husté a jednotné balíky. Balíky s vysokou hustotou pomáhají snížit skladovací prostor a náklady na přepravu a zlepšují celkovou efektivitu nakládání s odpady.
Díky malým rozměrům lze stroj snadno nainstalovat do omezených prostor, jako jsou sklady, supermarkety, tiskárny a distribuční centra. Automatický řídicí systém zajišťuje hladký provoz, spolehlivý výkon a bezpečné každodenní používání.
Malý automatický lis na papír Vlastnosti
● NKW40Q Plně automatický lisovací stroj Specializovaný na recyklaci a lisování sypkých materiálů, jako jsou plastové fólie, PET lahve, plastové palety, odpadový papír, tráva, vlákna, použité oblečení, kartony, kartony, šrot, Toto zařízení Fotoelektrický spínač Adope aktivuje lis, když je nabíjecí box plný,
● NKW40Q Plně automatický lisovací stroj, je vhodný pro lisování volných nebo malých kusů materiálu, po lisování se snadno skladuje a snižuje náklady na dopravu.
● Tento automatický lis s jedinečným automatickým páskovacím zařízením, pomocí ocelového drátu svazuje balíky, rychle se zrychluje, rám je jednoduchý, pohyb je stabilní. mezitím je míra poruch nízká a údržba se snadno čistí.
● NKW40Q Plně automatický lis na balíky Může si vybrat materiály přenosového vedení a krmení vzduchovým ventilátorem. Vhodné pro společnosti zabývající se recyklací měkkého papíru, plastů, tkanin, míst pro likvidaci odpadu a tak dále.
● Nastavitelná délka balíků a funkce akumulace množství balíků usnadňují obsluhu stroje
● Automaticky zjišťovat a zobrazovat chyby stroje na panelu obrazovky, což zlepšuje efektivitu kontroly stroje
Specifikace automatického lisu NKW40Q:
| Model | NKW40Q |
| Tlak (KN) | 400 KN |
| Velikost válce | ϕ180 |
| Velikost balíku (MM) (Š*V) | 750*850 mm |
| Hmotnost balíku (KG) | 250-300 kg |
| Schopnost (T/H) | 1-3T/H |
| Hustota materiálu (KG/m^3) | 300-400 kg/m^3 |
| Linie balíku | 4 řádek |
| Způsob páskování | Automaticky |
| Výkon (KW) | 22KW + 11KW |
| Zařízení na krmení | dopravník |
| Velikost dopravníku (MM) (L*W) | 8000*700 mm |
| Hmotnost stroje (T) | 9T |
Zanechte svou zprávu