
Horizontální lis na balení plastových lahví NKW180BD je navržen pro vysokou přizpůsobivost, díky čemuž je ideální pro různé scénáře recyklace a výroby, včetně závodů na recyklaci odpadního papíru a lepenky, továren na výrobu kartonů, tiskáren, zpracovatelů textilního odpadu, distribučních center, recyklátorů plastových lahví, výrobců vláken a balicích zařízení.
Tento poloautomatický ruční páskovací horizontální stroj nabízí flexibilní přizpůsobení balíků s hmotností balíků od 200 kg do 800 kg a jednotným rozměrem balíku 1100 x 1100 x 1200 mm. Tato standardizovaná velikost zjednodušuje stohování a logistiku a pomáhá podnikům snížit náklady na skladování a přepravu.
Horizontální lis na lisování plastových lahví, nazývaný také poloautomatický ruční páskovací horizontální lis, lze použít pro lisování různých pevných materiálů a dutých plastů.
Je široce používán v různých recyklačních závodech, jako jsou závody na recyklaci odpadního papíru a lepenky, výrobci kartonů, tiskařské závody, závody na recyklaci textilního odpadu, distribuční centra, plastová láhev recyklační závody, závody na výrobu vláken a balírny.
Tento poloautomatický ruční páskovací horizontální stroj dokáže zasáhnout balíky o hmotnosti od 200 kg do 800 kg a velikost balíku je 1100 x 1250 x 1200 mm. Tento uzavřený horizontální stroj má různé možnosti možností, jako je modernizace pohonné jednotky Až 45 kW v kombinaci se systémem automatického podávání dopravníku může být účinnost lisu tak vysoká jako 5 pytlů za hodinu.
| Model | NKW180BD |
| Tlak (KN) | 1800 KN |
| Velikost válce | Ø300-4300 |
| Velikost balíku (V*Š*L) | 1100*1250*(300-1700)mm |
| Velikost vstupního otvoru(L*W) | 2200*1100 mm |
| Hustota balíku | 650-700 kg/m³ |
| Schopnost | 8-10T/hod |
| Linie balíku | 7 řádek |
| Síla/ | 45 kW/60 koní |
| Cesta ven z balíku | Jednorázový balík ven |
| Balíkový drát | 6#/8#*7 KS |
| Zařízení na krmení | Dopravník |
| Hmotnost stroje | 22T |
Zanechte svou zprávu