
NKB12 Horizontalni stroj za baliranje drvne sječke za industriju stelje za životinje. nudimo horizontalni stroj za baliranje za pakiranje podloge za male kućne ljubimce kao što su strugotine, konoplja, piljevina, sijeno, slama, trava, drvna sječka itd. Težina bale je oko 10 kg do 12 kg. veličina bale 400 mm * 400 mm * 180 mm, druge težine i veličine bale su također dostupne za naše kupce.
Nova balirka za konje Korištenje
Posebno dizajniran za baliranje i pakiranje u vreće drvene strugotine/strugotine, otpadne tkanine, pamučne pređe i tekstilnih ostataka itd. Naširoko se koristi u laboratorijima, postrojenjima za posteljinu za kućne ljubimce, pogonima za recikliranje odjeće itd.
Značajke
● Opremljen uređajem za vaganje, osigurava jednoliku težinu bale
● Potreban je samo jedan pritisak gumba za cijeli sustav za prešanje i izbacivanje, za praktičan rad
● Jednokratno hranjenje materijala, poboljšava radnu učinkovitost、
| Način rada | NKB12 |
| Veličina bale | 400*400*180 mm |
| Veličina bale (D*Š*V) | 430*430*200 mm |
| Materijali za pakiranje | Piljevina, strugotine |
| Kapacitet | 90-120 B/H |
| način pakiranja | vreća |
| Težina bale | 12 kg |
| Napon(može se prilagoditi) | 380V/50HZ |
| Snaga | 15KW/20KS |
| Veličina stroja(D*Š*V) | 2850*2650*1840 mm |
| Težina | 2800 kg |
Ostavite svoju poruku