
NKW125BD ručna hidraulična preša za bale učinkovita je oprema za stagniranje koja štedi rad, a prikladna je za različite vrste pakiranja i kompresije. Usvaja naprednu hidrauličku tehnologiju, jednostavan rad i podesivi tlak te može prilagoditi snagu snopa prema potrebi. Struktura stroja je kompaktna i pokriva malu površinu, pogodna za korištenje u skladištima, logističkim centrima i drugim mjestima.
Izrađen s izdržljivom konstrukcijom i pouzdanim hidrauličkim komponentama, NKW125BD pruža dosljednu gustoću bala, smanjuje zahtjeve za skladišnim prostorom i smanjuje troškove prijevoza, a istovremeno pruža rješenje s malim troškovima održavanja za osnovne potrebe recikliranja.
Ručna hidraulična preša za bale je učinkovita oprema za pakiranje. Koristi naprednu hidrauličku tehnologiju i ima karakteristike jednostavnog rada i podesivog tlaka. Stroj je prikladan za razne vrste pakiranja i kompresije, što može učinkovito poboljšati radnu učinkovitost i smanjiti intenzitet rada.
Stroj struktura je kompaktna i pokriva malu površinu, pogodna za korištenje u skladištima, logističkim centrima i drugim mjestima. Ima stabilne radne performanse i pouzdanu kvalitetu, što može zadovoljiti potrebe različitih korisnika. Osim toga, stroj također ima prednosti niske buke i niske potrošnje energije, što udovoljava zahtjevima zaštite okoliša.
Ukratko, NKW125BD ručna hidraulična preša za bale je pouzdana oprema za pakiranje koja može pomoći korisnicima da poboljšaju radnu učinkovitost i smanje troškove. Idealan je izbor za razna poduzeća.
| Model | NKW125BD |
| NKW100BD | 125 tona |
| Veličina cilindra | Ø250 |
| Veličina bale(Š*V*D) | 1100*1250*1700 mm |
| Veličina otvora za dovod(D*Š) | 2000*1100 mm |
| Gustoća bale | 400-450 kg/m3 |
| Sposobnost | 5-7T/sat |
| Bale linija | 5Line /ručno vezivanje |
| Snaga | 30KW/40KS |
| Put van bala | Vanjska vrećica za jednokratnu upotrebu |
| Bale-žica | 10#*7KOM |
| Rashladni sustav | Ventilator za hlađenje |
| Uređaj za hranjenje | ciklon / transporter |
| Težina stroja | 16000KG |
Ostavite svoju poruku