
NKW200BD horizontalni stroj za baliranje plastike idealna je investicija za tvrtke koje se bave gospodarenjem otpadnom plastikom. Njegov inovativni dizajn, bale visoke gustoće i prilagodljive mogućnosti čine ga pouzdanim i učinkovitim rješenjem za komprimiranje plastičnog otpada. Odabirom ovog stroja tvrtke mogu smanjiti troškove, povećati učinkovitost i pridonijeti održivijoj budućnosti.
Radeći u vodoravnoj konfiguraciji, ovi strojevi obično imaju automatski ili poluautomatski ciklus u kojem se materijal unosi u spremnik ili transporter, a zatim komprimira vodoravnim cilindrom uz vrata ili vrata koja se zatvaraju. Nakon što bala postigne željenu veličinu, veže se ručno ili automatski žicom ili trakom prije izbacivanja.
Visokoučinkovit stroj za horizontalno baliranje plastike je revolucionarno rješenje za gospodarenje otpadnom plastikom. Ovaj napredni stroj ima jedinstveni dizajn vrata koji omogućuje sabijanje otpadnih materijala u gušće i čvršće bale.
U usporedbi s tradicionalnim strojevima za baliranje, visokoučinkovita plastična vodoravna balirka mogu proizvoditi bale veće gustoće, omogućujući pakiranje više plastike u svaku balu, smanjujući troškove prijevoza i poboljšavajući učinkovitost skladištenja. Kompaktne bale također je lakše za rukovanje i slaganje, smanjujući rizik od oštećenja ili prolijevanja. Osim toga, kupci mogu birati između raznih prilagodljivih opcija koje odgovaraju njihovim specifičnim potrebama.
| Model | NKW200BD |
| Hidraulička snaga | 200 tona |
| Veličina cilindra | Ø320 |
| Veličina bale(Š*V*D) | 1100*1250*1700 mm |
| Veličina otvora za dovod(D*Š) | 2000*1100 mm |
| Gustoća bale | 700-750 kg/m3 |
| Sposobnost | 9-12T/sat |
| Bale linija | 7 Line /ručno vezivanje |
| snaga/ | 45KW/60KS |
| Put van bala | Vanjska vrećica za jednokratnu upotrebu |
| Bale-žica | 6#/8#*7 KOM |
| Težina stroja | 26000KG |
Ostavite svoju poruku