
NKW200BD Hard Plastics Can Tins Horizontal Lifting Balers je ekskluzivni uređaj za horizontalno podizanje baliranja, posebno razvijen za recikliranje i kompresiju raznih rastresitih materijala. Njegova integrirana horizontalna struktura i fleksibilni sustav podizanja prilagođeni su za rukovanje lakim do srednje teškim otpadom, osiguravajući glatki rad i visoku učinkovitost kompresije u svakodnevnom radu recikliranja.
Široko je primjenjiv na plastične folije, PET boce, plastične palete, stari papir, kartone, kartonske obloge i ostatke, itd. Komprimiranjem ovih raspršenih materijala u pravilne, kompaktne bale, uvelike smanjuje prostor za skladištenje i transport, smanjuje troškove logistike i postaje ekonomičan i učinkovit pomoćni alat za poduzeća za recikliranje otpada.
Konzerve od tvrde plastike, vodoravne balirke za podizanje Upotreba:
Specijaliziran za recikliranje i komprimiranje labavih materijala poput plastične folije, PET boce, plastične palete otpadni papir, kartoni, kartonske obloge/ostatci, itd.
Značajke stroja
● Izdržljiv dizajn sa zatvorenim vratima za čvršće bale
● Hidraulično zaključana vrata osiguravaju praktičniji rad
● Može unositi materijal pokretnom trakom ili puhačem zraka ili ručno.
● PLC kontrolni sustav, može automatski pregledati uvlačenje, može pritisnuti na prednji kraj svaki put i dostupan je za ručno gomilanje, jednokratno automatsko guranje bale van i tako dalje.
| Model | NKW200BD |
| Tlak (KN) | 2000KN |
| Veličina cilindra | Ø320-4300 |
| Veličina bale(Š*V*D) | 1100*1250*1700 mm |
| Veličina otvora za dovod(D*Š) | 1800*1200 mm |
| Gustoća bale | 700-750 kg/m3 |
| Sposobnost | 9-12T/sat |
| Bale linija | 7 Linija |
| snaga/ | 45KW/60KS |
| Put van bala | Bale za jednokratnu upotrebu |
| Bale-žica | 6#/8#*7 KOM |
| Težina stroja | 24T |
Ostavite svoju poruku