
NKW80BD Daim Ntawv Hydraulic Baling Xovxwm Tshuab yog qhov ua tau zoo, txuag hluav taws xob thiab cov khoom ntim khoom ib puag ncig. Nws yog tsuas yog siv rau compression thiab ntim cov ntaub ntawv xoob xws li cov ntawv pov tseg, yas, straw, paj rwb yarn. Lub tshuab siv tus tsav tsheb hydraulic. Nws yog kev ua haujlwm yooj yim, kev ua haujlwm siab, siab siab, thiab cov nyhuv ntim zoo. Nws muaj cov yam ntxwv ntawm qib siab ntawm automation, tsis muaj zog ua haujlwm, thiab kev ua haujlwm ruaj khov. Nws yog dav siv nyob rau hauv ntau yam ntaub ntawv pov tseg recycling chaw, ntawv factories, textile factories thiab lwm yam lag luam.
Lub tshuab no yuav tsum muaj kev koom tes nrog tus neeg teb xov tooj thoob plaws tag nrho cov txheej txheem baling, suav nrog kev tuav cov ntaub ntawv rau hauv lub chamber, ua kom lub voj voog hydraulic compression, thiab manually tying los yog strapping lub tiav bales rau ejection.
Ntawv Hydraulic Baling Xovxwm Tshuab yog ib qho khoom siv tau zoo, txuag hluav taws xob thiab ib puag ncig tus phooj ywg ntim khoom. Nws yog tsuas yog siv rau compression thiab ntim cov ntaub ntawv xoob xws li cov ntawv pov tseg, yas, straw, paj rwb yarn. Lub tshuab siv tus tsav tsheb hydraulic. Nws yog kev ua haujlwm yooj yim, kev ua haujlwm siab, siab siab, thiab cov nyhuv ntim zoo. Nws muaj cov yam ntxwv ntawm qib siab ntawm automation, tsis muaj zog ua haujlwm, thiab kev ua haujlwm ruaj khov. Nws yog dav siv nyob rau hauv ntau yam ntaub ntawv pov tseg recycling chaw, ntawv factories, textile factories thiab lwm yam lag luam.
Ntxiv rau, cov NKW80BD Daim Ntawv Hydraulic Baling Xovxwm Tshuab kuj muaj cov yam ntxwv hauv qab no:
1. Txais cov tshuab hydraulic siab kom ua tau raws li qhov ceev ceev thiab kev ua haujlwm siab;
2. Nruab nrog ntau yam kev tiv thaiv kev nyab xeeb kom ntseeg tau tias muaj kev nyab xeeb ntawm tus neeg teb xov tooj;
3. Nws tuaj yeem siv nrog cov khoom siv xws li cov khoom siv conveyor kom ua tiav cov khoom siv hluav taws xob;
4. Cov tsis tuaj yeem hloov kho raws li cov yam ntxwv ntawm cov khoom sib txawv kom ua tiav cov txiaj ntsig zoo tshaj plaws.
Hauv luv, lub NKW80BD Daim Ntawv Hydraulic Baling Xovxwm Tshuab yog cov khoom ntim nrog kev ua haujlwm zoo, muaj kev nyab xeeb thiab txhim khu kev qha, thiab kev ua haujlwm yooj yim, uas tuaj yeem ua tau raws li qhov xav tau ntawm ntau yam kev lag luam.
| Qauv | NKW 80 BD |
| Hydraulic zog | 80 Ton |
| Lub tog raj kheej loj | Ø 200 |
| Qhov loj me (W * H * L) | 1000 * 800 * 300-1700mm |
| Pub qhib qhov loj (L * W) | 1200 * 1000 hli |
| Bale ceev | 350-450Kg / m3 |
| Muaj peev xwm | 2-3T / teev |
| Bale kab | 5 Kab / phau ntawv strapping |
| Hwj chim | 22KW/30HP TSI |
| Out-bale txoj kev | Lub hnab pov tseg tawm |
| Bale-xaim | 10 # * 4 pcs |
| Txias qhov system | Txias Ntxuam |
| Khoom noj khoom haus | conveyor |
| Tshuab hnyav | 12 500 KG |
| Conveyor | 12000mm * 1800mm (L * W) 4.5KW |
| Conveyor hnyav | 4500kg ib |
| Txias qhov system | Dej txias |
Tso Koj Cov Lus