
NKW125Q Paper Baling Xovxwm Tshuab yog lub tshuab ntim tshwj xeeb hauv cov ntawv compressed. Lub tshuab txais kev siv tshuab thev naus laus zis siab heev, uas muaj cov yam ntxwv ntawm kev kub siab, ceev thiab qis suab nrov, uas tuaj yeem txhim kho tus nqi rov qab ntawm daim ntawv thiab txo cov nqi ua haujlwm.
Tsis tas li ntawd, cov ntaub ntawv pov tseg baling xovxwm kuj tau nruab nrog PLC tswj qhov system uas tuaj yeem paub tsis siv neeg pub, compression thiab tso tawm. Cov yam ntxwv no ua rau NKW125Q Daim Ntawv Baling Xovxwm Tshuab yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau compression thiab recycling ntawv.
Ntawv Baling Xovxwm Tshuab NKW125Q yog ib lub tshuab ntim tshwj xeeb hauv cov ntawv compressed. Lub tshuab txais kev siv tshuab thev naus laus zis siab heev, uas muaj cov yam ntxwv ntawm kev kub siab, ceev thiab qis suab nrov, uas tuaj yeem txhim kho tus nqi rov qab ntawm daim ntawv thiab txo cov nqi ua haujlwm. Ntxiv rau, lub tshuab Nws tseem yog nruab nrog PLC tswj qhov system uas tuaj yeem paub tsis siv neeg pub, compression thiab tso tawm. Nws lub cev hnyav 1800kg. Lub pob loj ntawm lub tshuab yog 1100mm (dav) × 1100mm (qhov siab) × ~ 1600mm (ntev). Tsis tas li ntawd, lub ntsiab ncej hnyav ntawm lub tshuab yog li ntawm 21 tons, cov qauv muaj zog thiab ruaj khov, thiab kev pabcuam lub neej ntev.
| Lub npe | Parameter |
| Bale loj | 1100mm (W) × 1100mm (H) × ~ 1600mm (L) |
| Hom khoom | Fiber Scrap Kraft daim ntawv, Carton, Cardboard, Mos Zaj duab xis, |
| Khoom ntom ntom | 500-600Kg / m 3 Cov dej noo (12-15%) |
| Pub qhib loj | 2000mm × 1100mm |
| Tso zis | 9-12 tons / teev |
| Main lub cev muaj zog | 3 7. 5 KW + 11 KW |
| Muaj peev xwm | 10-12 Tuj 12-15 Tuj |
| Main lub tog raj kheej | YG220/160-2 9 00 |
| Main lub tog raj kheej quab yuam | 12 5t |
| Max. system ua hauj lwm quab yuam | 21 MPa |
| Mainframe hnyav (T) | Txog 21 tons |
| Mainframe loj | 11 × 2.3 × 2.9M (L × W × H) |
| Tie kab kab | 4 kab φ2.75 ~ φ3.0mm 3 hlau hlau |
| Lub sij hawm siab | ≤30S / (mus thiab rov qab) |
| Qauv | NK-III |
| Conveyor hnyav | Txog 5 tons |
| Conveyor loj | 2000 * 12000 hli |
| Conveyor lub cev muaj zog | 7.5 kWm |
| Txias ntauwd motor | 0.75KW (lub twj tso kua mis) + 0.25 (Fa n) |
Q2.NKW125Q daim ntawv charter txoj haujlwm ua haujlwm tau zoo?
NKW125Q daim ntawv charter yog ua los ntawm cov cuab yeej siv siab heev thiab cov ntaub ntawv zoo. Nws muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm zoo, ruaj khov thiab ruaj khov, thiab tuaj yeem ua tau raws li qhov xav tau ntawm ntau lub hnab ntawv.
Q3.NKW125Q daim ntawv charter tshuab yog tsim rau?
NKW125Q daim ntawv charter tshuab tau dav siv hauv papermaking, ntim, luam ntawv, textiles thiab lwm yam lag luam, thiab siv rau compressed ntim ntawm cardboard, thawv, yas zaj duab xis thiab lwm yam ntaub ntawv.
Q4.NKW125Q ntawv charter kev khiav hauj lwm interface yog tus phooj ywg?
Yog lawm, kev lag luam interface tsim ntawm NKW125Q daim ntawv charter yog qhov yooj yim thiab meej, thiab nws yooj yim rau kev khiav lag luam. Muaj cov cim qhia meej thiab cov nyees khawm ua haujlwm ntawm lub cuab yeej los pab cov neeg siv kom ceev cov txheej txheem ua haujlwm.
Tso Koj Cov Lus