
NK080T120 PET yas lub raj mis hydraulic baler yog ib qho cuab yeej siv los ua cov khib nyiab PET lub raj mis. Nws yog tsav los ntawm hydraulics thiab muaj cov yam ntxwv ntawm kev ua haujlwm siab, txuag hluav taws xob thiab kev tiv thaiv ib puag ncig. Cov cuab yeej siv tau yooj yim rau kev khiav lag luam thiab tswj tau yooj yim, thiab tau siv dav hauv cov chaw pov tseg rov ua dua tshiab thiab cov chaw kho mob txuas ntxiv dua tshiab.
Los ntawm compression thiab ntim, ntim ntawm PET lub raj mis tuaj yeem txo qis heev, cov nqi tsheb thauj mus los tau txo, thiab kev rov ua dua tshiab tau zoo dua. Nyob rau tib lub sijhawm, cov khoom siv kuj muaj kev ruaj ntseg zoo los xyuas kom muaj kev nyab xeeb ntawm cov neeg ua haujlwm thaum siv. Hauv luv luv, NK080T120 PET yas lub raj mis hydraulic baler yog ib qho zoo tagnrho pov tseg PET lub raj mis ua khoom siv.
NK080T120 PET yas lub raj mis hydraulic baler yog ib qho khoom siv zoo ib puag ncig tshwj xeeb uas tsim los rau kev ua thiab compressing pov tseg PET yas fwj. Lub tshuab siv lub zog muaj zog hydraulic kom nrawm nrawm ntau ntawm PET lub raj mis rau hauv cov blocks, yog li txo qhov chaw lawv nyob thiab ua kom yooj yim khaws cia thiab thauj mus los yooj yim.
Qhov no baler feem ntau muaj cov haujlwm xws li kev pub mis tsis siv neeg, compression, binding thiab unpacking, realizing tag nrho automated operations, txhim kho kev ua hauj lwm efficiency thiab txuag tib neeg cov peev txheej. Nyob rau tib lub sijhawm, kev tsim lub tshuab siv rau kev nyab xeeb ntawm kev ua haujlwm, thiab feem ntau yog nruab nrog cov khoom siv tiv thaiv kev nyab xeeb uas tsim nyog, xws li cov khawm nres thaum muaj xwm ceev, cov ntaub thaiv npog kev nyab xeeb, thiab lwm yam, kom ntseeg tau tias muaj kev nyab xeeb ntawm cov neeg ua haujlwm.
Cov NK080T120 PET yas lub raj mis hydraulic baler yog tsim rau cov tuam txhab siv khib nyiab, lub raj mis yas rov ua dua tshiab thiab lwm qhov chaw uas yuav tsum tau ua ntau lub raj mis PET. Los ntawm nws cov compression npaum thiab ntim muaj nuj nqi, nws tsis tsuas yog pab txo cov tsheb thauj mus los thiab ua cov nqi ntawm cov ntaub ntawv, tab sis kuj plays lub luag hauj lwm zoo nyob rau hauv kev tiv thaiv ib puag ncig, txhawb kev txhim kho kom ruaj khov thiab rov ua dua cov peev txheej.
| Qauv | NK080T120 |
| Hydraulic zog | 120 Tuj |
| Ntim qhov loj (L * W * H) | 1000 * 800 * 500-1000mm |
| Pub qhib qhov loj (L * H) | 1000 * 500 hli |
| Chamber Loj (L * W * H) | 1000 * 800 * 1500 hli |
| Muaj peev xwm | 3-6 / teev |
| Bale luj | 350-500 Kg |
| Qhov hluav taws xob | 380V / 50HZ |
| Hwj chim | 15KW/20HP TSI |
| Tshuab loj (L * W * H) | 1700 * 1400 * 3350mm |
| Qhov hnyav | 3400 Kg |
Tso Koj Cov Lus