
NK-T60 Swivel Twin Lifting Chamber Baler yog dav siv nyob rau hauv textile recycling nroj tsuag, siv cov khaub ncaws sorting chaw, koom haum pab txhawb nqa, thiab cov chaw tswj pov tseg. Ua nrog lub zog steel ncej thiab cov khoom siv hydraulic zoo, nws ua kom ntseeg tau kev ua tau zoo, kev pab lub neej ntev, thiab kev saib xyuas qis. Qhov no baler yog ib qho kev daws teeb meem zoo tshaj plaws rau niaj hnub textile recycling thiab cov ntaub ntawv mos baling daim ntaub ntawv.
Tsim los ntawm qhov ruaj khov thiab ua haujlwm siab hydraulic system, NK-T60 muab lub zog muaj zog thiab zoo sib xws, ua kom tuab thiab zoo ib yam. High-density bales pab txo qhov chaw cia thiab cov nqi tsheb thauj mus los, txhim kho tag nrho cov logistics efficiency
NK-T60 Swivel Twin Lifting Chamber Baler Nta
1.Ob chav chamber Structure rau nqa tawm loading thiab baling synchronously kom ua hauj lwm efficiency
2.Cross Strapping ua kom nruj dua thiab zoo dua bales
3.Availability rau Bale Wrapping ob lub hnab yas lossis ntawv tuaj yeem siv los ua cov ntaub qhwv, tiv thaiv cov ntaub ntawv textile los ntawm damp los yog stained
4.Adjustable Bale Qhov siab kom ua tiav ntau yam bale loj thiab qhov hnyav
5.Electric Controlled rau kev ua haujlwm yooj yim, tsuas yog ua haujlwm ntawm cov nyees khawm kom txav platen nce thiab nqis
| Qauv | NK-T 60 |
| Hydraulic zog | 60 ton |
| Qhov loj me (L * W * H) mm | 600 * 440 * 400-800mm |
| Pub qhib qhov loj / (L * H) hli | 600 * 400 hli |
| Cov khoom ntim | Khaub ncaws, Sack |
| Tso zis muaj peev xwm | 10-12 pob / H |
| Bale luj | 45-55 kg |
| Qhov hluav taws xob | 380V / 50HZ |
| Kev ntim khoom | Kab rov tav 5 * 2 Vertical |
| Lub zog (KW) | 7.5KW/10HP TSI |
| Txoj kev pub mis | Phau ntawv |
| Tshuab loj / (L * W * H) mm | 2900 * 1400 * 3800 hli |
| Tshuab Luj (T) | 3.2t ib |
Tso Koj Cov Lus