
Lis na sběr starého papíru NKW200BD je zařízení na ochranu životního prostředí, které využívá hydraulické principy ke stlačování sběrového papíru a odpadové lepenky do bloků, což přispívá ke skladování, přepravě a využití sběrového papíru. Nyní je široce používán v průmyslu sběrných stanic odpadu a hraje obrovskou roli při ochraně životního prostředí a zdrojů.
Horizontální lis na odpadový papír má vlastnosti dobré tuhosti, houževnatosti a stability, krásného vzhledu, pohodlné obsluhy a údržby a nízkých investičních nákladů na základní inženýrství zařízení. Je to dobré zařízení pro zlepšení efektivity práce, snížení pracovní náročnosti, úsporu pracovní síly a snížení nákladů na dopravu.
Výrobci lisů na odpadový papír je zařízení na ochranu životního prostředí, které využívá hydraulické principy ke stlačování sběrového papíru a odpadové lepenky do bloků, což přispívá ke skladování, přepravě a využití sběrového papíru. Nyní je široce používán v průmyslu sběrných stanic odpadu a hraje obrovskou roli při ochraně životního prostředí a zdrojů. Horizontální lis na odpadový papír má vlastnosti dobré tuhosti, houževnatosti a stability, krásného vzhledu, pohodlné obsluhy a údržby a nízkých investičních nákladů na základní inženýrství zařízení. Je to dobré zařízení pro zlepšení efektivity práce, snížení pracovní náročnosti, úsporu pracovní síly a snížení nákladů na dopravu.
Výhody lisu na starý papír:
1. Podrobnosti o produktu: Naším postojem je přísná kontrola kvality produktu.
2. Hydraulický převod: hydraulický převod, kompaktní konstrukce, pohodlná demontáž a instalace, jednoduchá obsluha a snadná údržba.
3. Přizpůsobitelné specifikace: Specifikace a rozměry balení mohou být přizpůsobeny podle potřeb a přeprava nebo skladování může být v co největší míře koordinováno.
4. Zlepšit efektivitu práce: zlepšit efektivitu práce, snížit intenzitu práce a ušetřit pracovní sílu.
5. Pohodlná přeprava: Pohodlná přeprava, která může plně snížit náklady na přepravu a zvýšit efektivitu přepravy.
Využití
Specializuje se na recyklaci a lisování sypkých materiálů jako plastová fólie, PET lahve, plastové palety odpadový papír, kartony, kartonové odřezky/odřezky atd.
Vlastnosti stroje
● Odolná konstrukce s uzavřenou bránou pro těsnější balíky
● Hydraulicky uzamčená brána zajišťuje pohodlnější ovládání
● Může podávat materiál dopravníkem nebo dmychadlem nebo ručně.
● PLC.controlsystem, může automaticky kontrolovat podávání, může pokaždé stisknout přední konec a je k dispozici pro ruční jednorázové automatické vytlačení balíku a tak dále.
| Model | NKW200BD |
| Tlak (KN) | 2000 KN |
| Velikost válce | Ø320-4300 |
| Velikost balíku (Š*V*L) | 1100*1250*1700 mm |
| Velikost vstupního otvoru(L*W) | 1800*1200 mm |
| Hustota balíku | 700-750Kg/m3 |
| Schopnost | 9-12T/hod |
| Linie balíku | 7 Linka / ruční páskování |
| Výkon (KW) | 45 kW/60 koní |
| Cesta ven z balíku | Jednorázový balík ven |
| Balíkový drát | 6#/8#*7 KS |
| Hmotnost stroje | 24T |
| Dopravník (L*W) | 12000*2000 mm |
| Systém chlazení | Vodní chlazení + olejový chladič |
Zanechte svou zprávu