
NKW125BD Ruční horizontální svinovací lis má lisovací sílu 125T, 30kW motor, lisovací kapacitu 3-5T/H a hmotnost balíku 800-1000 kg. Využívá hydraulický pohon a řízení servosystému k rychlému a efektivnímu stlačování odpadních materiálů do kompaktních bloků. Kromě toho lze polohu ovládacího panelu a tvar násypky přizpůsobit podle požadavků zákazníka tak, aby vyhovoval skutečným provozním potřebám každého zákazníka.
Nick Machinery Uzavřený balicí stroj Balicí stroj na odpadní láhve Splňuje nejen požadavky recyklačních center, ale také šetří místo a náklady pro zákazníky. Je to jedno z nepostradatelných zařízení v průmyslu recyklace odpadu. Pokud hledáte účinné, energeticky úsporné a snadno ovladatelné zařízení na recyklaci odpadu, pak Nick Machinery Uzavřený balicí stroj Stroj na balení odpadních lahví bude vaší ideální volbou.
| Model | NKW125BD |
| Hydraulická síla | 125 tun |
| Velikost válce | Ø250 |
| Velikost balíku (Š*V*L) | 1100*1250*1700 mm |
| Velikost vstupního otvoru(L*W) | 2000*1100 mm |
| Hustota balíku | 400-450Kg/m3 |
| Schopnost | 5-7T/hod |
| Linie balíku | 5Line /Manuální páskování |
| Moc | 30KW/40HP |
| Cesta ven z balíku | Jednorázový sáček ven |
| Balíkový drát | 10#*7KS |
| Systém chlazení | Chladicí ventilátor |
| Zařízení na krmení | cyklon / dopravník |
| Hmotnost stroje | 16000 kg |
Zanechte svou zprávu