
Lis na použité textilie NK-T120S, běžně označovaný jako Lis na použité oblečení, je nově vyvinuté řešení lisování na míru pro textilní a měkké materiály. Dokáže efektivně stlačit použité oblečení, použité oděvy, boty, polštáře, stany a další související předměty.
Díky vysoké provozní rychlosti pomáhá výrazně snížit náklady na pracovní sílu. Mezitím se stlačené balíky snadno přepravují a skladují, což výrazně optimalizuje pracovní postup recyklace použitého textilu.
Lis s dvojitou zvedací komorou, otočný na oděvy Vlastnosti
1.Dvoukomorová Konstrukce pro synchronní provádění nakládání a lisování pro zvýšení efektivity práce
2. Křížové páskování pro výrobu těsnějších a úhlednějších balíků
3. Dostupnost pro balení balíků jako obalový materiál lze použít plastové sáčky nebo fólie, které chrání textilní materiál před navlhnutím nebo znečištěním
4. Nastavitelná výška balíku pro dosažení různé velikosti a hmotnosti balíku
5. Elektricky ovládané pro snadné ovládání, jednoduchým ovládáním tlačítek pro pohyb desky nahoru a dolů
| Model | NK-T120S |
| Hydraulická síla | 120T |
| Velikost balíku (D*Š*V) mm | 1400*1200*800mm |
| Velikost vstupního otvoru/(L*V)mm | 1400*1200 mm |
| Balicí materiály | Oděv, pytel |
| Výstupní kapacita | 20-25 balíků/h |
| Hmotnost balíku | 400-500 kg |
| Napětí | 380V/50HZ |
| Způsob balení | Horizontální 5*2 Vertikální |
| Výkon (KW) | 45 kW/60 koní |
| Krmná cesta | Gumový dopravník |
| Velikost stroje/(D*Š*V) mm | 3800*1500*4600mm |
| Hmotnost stroje (T) | 18T |
Abyste mohli efektivně nakládat s vaším recyklovatelným odpadem nebo zdroji, jako je odpadový papír, použité oblečení, rýžové slupky,
Zanechte svou zprávu