
Hydraulické lisy na siláž slámy se také nazývá automatický lis na siláž, je to automatický horizontální lis na balíky. Po mnoha letech výzkumu a zdokonalování je lisovací stroj ve skutečné výrobě velmi stabilní a spolehlivý. V procesu balení není potřeba příliš mnoho pracovníků, celý proces balení může být řízen PLC, aby se realizoval automatický plnicí materiál, automatické hydraulické balení, automatické sdružování do požadované velikosti balení zákazníka, velmi pohodlné a šetřící náklady na pracovní sílu.
Hydraulické lisy na slámu speciálně používané ve střední a velké slámě, trávě, kokosových vláknech, palmách, recyklačních střediscích/společnostech. Hydraulické lisovací zařízení slámy může stlačovat a balit piliny, seno, trávu, slámu, rýžové slupky atd. pro snadné skladování a přepravu
Za prvé, hydraulický přenosový výkon je stabilní a vysoký tlak
Hydraulický systém malého hydraulického lisu na slámu dokáže plynule a stabilně generovat hnací sílu. Tlak je větší než u pneumatického převodového zařízení, které může efektivně realizovat provoz při nízké rychlosti a velké tonáži. Je to vlastnost, kterou jiné typy převodovek nemají!
Za druhé, struktura je kompaktní
Se stejným výkonem je převodovka hydraulického systému menší a kompaktnější a má lepší výkon než pneumatické převodovky!
Za třetí, dobrý bezpečnostní výkon
Bezpečnostní ochranná práce malého lisu na odpadový papír pomocí hydraulického převodového zařízení je relativně snadná a koeficient bezpečnostní hrozby je během provozu malý, což může zajistit osobní bezpečnost uživatelů!
Za čtvrté, hluk hydraulické převodovky je malý
Malý hydraulický lis na slámu využívá převodové zařízení hydraulického systému k výraznému snížení hluku. Při použití pneumatického převodového systému bude systémová práce generovat velký hluk, zejména při odsávání je hluk ještě hlasitější!
| Model | 220 NKB |
| velikost balíku (D*Š*V) | 670*480*280mm |
| Velikost otvoru vstupu/(L*V) | 1000*670 mm |
| obalové materiály | kukuřičný klas |
| Výstupní kapacita | 120 balíků/hod |
| Schopnost | 3,5-4,5T/hod |
| Napětí | 200-480V/50HZ |
| páskování | Plastové sáčky |
| Moc | 22KW/30HP |
| Velikost stroje(D*Š*V) | 3850*2650*2640mm |
| Krmná cesta | šnekový dopravník |
| Hmotnost | 4,8T |
Zanechte svou zprávu