
Horizontální lis na PET láhve MKW180BD se používá hlavně k balíkování a lisování odpadních PET lahví. Lze jej také použít pro balíkování a lisování kartonu, sypkých materiálů, pryže, konzerv, papíru, sena a vlákna.
Tento horizontální poloautomatický lis je ideální pro sklady. Je navržen pro snadnou instalaci, provoz a údržbu a lze jej spojit s dopravníkem, aby spolupracovaly.
Horizontální lis na šrot PET lahví je široce používán ke stlačování sypkých materiálů jako odpadový papír (karton, noviny, OCC atd.), plastového odpadu jako PET lahve, plastové fólie, přepravky, lze jej použít i na slámu; s otevřeným koncem a plně automatickým systémem dálkového ovládání, pro PET láhev, je to nejlepší způsob a nejlepší volba.
Lis na balíky Nick Horizontální poloautomatický lis na balíky je ideální pro sklady a je navržen pro snadnou instalaci, obsluhu a údržbu. Může se spojit s provozem dopravníku
Lis na balíky Nick Horizontální poloautomatický lis, který se zabývá velkým množstvím vlnitých a papírových výrobků. Tento stroj je navržen pro dlouhé hodiny provozu a může pracovat buď ručně, nebo automaticky s ovládáním fotobuňkou. Volitelné zakázkově zkonstruované podávací dopravníky a systémy vyklápěcích vozíků efektivně řídí rychlosti podávání balíků pro optimální výkon v kompletním systému balíkování.
Využití
NKW180BD Horizontální lis na šrot PET lahví Specializuje se na recyklaci a lisování sypkých materiálů, jako jsou plastové fólie, PET lahve, plastové palety, odpadový papír, kartony, kartonové odřezky/odřezky atd.
Vlastnosti stroje
● Provedení s těsným uzávěrem pro větší zatížení pro těsnější balíky
● Hydraulicky uzamčená brána zajišťuje pohodlnější ovládání
● Může podávat materiál dopravníkem nebo vzduchovým dmychadlem nebo ručně.
● Řídicí systém PLC, může automaticky kontrolovat krmivo, každý může stisknout přední konec čas a k dispozici pro ruční svazek jednorázové automatické vytlačení balíku a tak dále.
| Model | NKW180BD |
| Tlak (KN) | 1800 KN |
| Velikost válce | Ø300-4300 |
| Velikost balíku (D*Š*V) mm | 1100*1250*(300-1700)mm |
| Velikost vstupního otvoru(L*Š) mm | 2000*1200 mm |
| Hustota balíku | 650-700 kg/m³ |
| Schopnost | 8-10T/hod |
| Linie balíku | 7Line /Manuální páskování |
| Moc | 45 kW/60 koní |
| Cesta ven z balíku | Jednorázový balík ven |
| Balíkový drát | 10#*6 KS |
| Zařízení na krmení | Dopravník |
| Hmotnost stroje | 22T |
Zanechte svou zprávu