
Pytlování pilin Lisovací stroj nazývaný stroj na lisování pilin, používá se v pilinách, dřevěných hoblinách, třískách, cukrové třtině, mlýně na papír, rýžových slupek, bavlníkových semínkách, rad, arašídových skořápkách, vláknech a jiných podobných volných vláknech.
NKBALER vyrábí a standardní model lisu na piliny a velikost balíku v rozmezí 600*300*240MM jako standardní balení , hlavní používané v rýžové slupky, piliny, oblast recyklace dřevěných hoblin, struktury se dvěma beranovým lisem a více beranovým lisem, s vertikálními lisy s vysokou hustotou se snadno používají a
nenáročný na údržbu a poskytuje roky bezproblémové recyklace. Proto je vaší nejlepší volbou NKBALER.
NKBALER hlavně vyrábět dodávat více než 150 druhů lisů na balíky s přísnou kontrolou kvality a dokonalým systémem kvality, vítejte na našem stroji právě teď.
NKB180 Lis na piliny,je rozdělen na automatický horizontální lis a poloautomatický horizontální lis. Po mnoha letech výzkumu a vylepšování je balíkovací stroj ve skutečné výrobě velmi stabilní a spolehlivý. V procesu balení není potřeba příliš mnoho pracovníků, celý proces balení může být řízen pomocí PLC, aby bylo možné realizovat automatický plnicí materiál, automatické hydraulické balení, automatické sdružování do požadované velikosti balení zákazníka, velmi pohodlné a šetřící náklady na pracovní sílu.
| Model | 180 NKB |
| velikost balíku (D*Š*V) | 600*300*240mm |
| Velikost otvoru vstupu/(L*V) | 1000*600 mm |
| obalové materiály | piliny/vlákno |
| Výstupní kapacita | 120 balíků/hod |
| Schopnost | 3-3,5T/hod |
| Napětí | 200-480V/50HZ |
| páskování | Plastové sáčky |
| Moc | 18,5 kW/25 koní |
| Velikost stroje(D*Š*V) | 3880*2740*2820mm |
| Krmná cesta | Šnekový dopravník |
| Hmotnost | 4500 kg |
Zanechte svou zprávu