
NKB150 Cocopeat Block Making Machine, také známý jako cocopeat baler, je specializované zařízení od Nicka Balera určené pro zpracování široké škály zemědělských a průmyslových materiálů. Je široce používán při lisování kokosového oleje, kokosové smoly, pilin, dřevěných hoblin, dřevěných třísek, papírového prášku, bavlníkových semen, rýžových slupek a různých vláken do kompaktních bloků.
Na trhu jsou nejoblíbenější možnosti bloků 5 kg a 10 kg. Tyto lisované bloky se primárně používají v zemědělství, slouží jako ideální pěstební médium pro plodiny, pomáhají zlepšovat strukturu půdy a podporují zdravý růst rostlin.
Cocopeat Block Machine s kapacitou Samll lisovací stroj cocopeat, lis Nick tohoto stroje používaný v rocopeat, kokosová smola, piliny, materiály na hobliny, třísky, síla papíru, bavlníkové semeno, rýžové slupky a vlákna, v marketingu jsou nejoblíbenější 5 kg a 10 kg, a tento blok se používá hlavně v zemědělství zpracovaný jako substrát z kokosové skořápky. V zahraničí je oblíbeným pěstitelským a výsadbovým substrátem. Je vhodný i pro bezpůdní pěstování zeleniny, květin a ovoce.
Společnost Nick Bale vyrábí tento druh blokového stroje cocopeat, jeho Automatický lis na horizontální balíky,Vysoce kvalitní automatický horizontální lisovací lis na balíky, používal hydraulický systém ke stlačení a výrobě pilin do bloku bez jiných materiálů nebo lepidla, hlavní funkce pro snížení nákladů na dopravu a snadné skladování, snížení nákladů na pracovní sílu.
tento stroj se používá hlavně v mlýně na piliny, továrně na prach, blok dokáže vyrobit min. velikost je 280*280*100mm s 5kg,10kg a 20kg,30kg,35kg a max. 40kg jsme to udělali.
Lis na bloky NKB150 cocopeat je typ stroje na výrobu bloků horizontálního typu v naší továrně.
lis na piliny, lis na balíkování dřevěných hoblin, lis na lisování dřevěných třísek
hydraulický lis na mlýn na piliny, hydraulický lis na rýžové slupky
Hydraulický lisovací lis na rýžové slupky dokáže zpracovat odpad, jako jsou piliny, dřevěné štěpky, hadry, arašídové skořápky, rýžové slupky, semena bavlny a mnoho dalších recyklovaných kypřících materiálů, stroj na výrobu horizontálních bloků NKB150 nebo NKW100 vám pomůže problém vyřešit. Dokáže tyto materiály automaticky podávat, balit, lisovat a balit do pytlů.
Po balíku lze materiály snadno skladovat a přepravovat.
| Jméno | parametr |
| Tlak | 150 tun |
| Velikost balíku (D*Š*V) | 350*350*(220-300)mm |
| Pracovní tlak | 21 MPa |
| Komprimujte čas | 20. léta |
| Kapacita balíku | 100 blok /H |
| Vyžaduje vlhkost | 13 % nebo méně |
| Velikost otvoru pro podávání(L*V) | 500*350 mm |
| Hmotnost balíku | 13-16 kg/pytel |
| Kapacita | 1,2-1,5T/hod |
| Napětí (lze přizpůsobit) | 200-480V/50HZ/3fázové |
| Moc | 30HP |
| Velikost stroje (D*Š*V) | 4200*950*1399mm |
| Hmotnost stroje | 6000 kg |
Zanechte svou zprávu