
Údržba stroje na lisy RDF Použití :
Specializuje se na recyklaci a lisování sypkých materiálů, jako jsou plastové fólie, PET lahve, plastové palety, sběrový papír, tráva, vlákna, použité oblečení, kartony, kartonové odřezky, šrot atd.
Vlastnosti
● Servosystém s nízkou hlučností, nízkou spotřebou, což snižuje výkon elektrického náboje na polovinu, plynulý chod bez jakýchkoli otřesů
● Plně automatické lisování a lisování, vhodné pro místa s velkým množstvím materiálu, po slisování je snadné skladování a snižuje náklady na dopravu.
● Unikátní automatické páskovací zařízení, rychlá rychlost, jednoduchý rám, stabilní pohyb. Poruchovost je nízká a údržba se snadno čistí.
● Můžete si vybrat materiály přenosového vedení a krmení vzduchovým ventilátorem. Vhodné pro společnosti zabývající se recyklací kartonu, plastů, textilních velkých skládek odpadu a tak dále.
● Nastavitelná délka balíků a funkce akumulace množství balíků usnadňují obsluhu stroje
● Automaticky zjišťovat a zobrazovat chyby stroje, což zlepšuje efektivitu kontroly stroje
● Mezinárodní standardní uspořádání elektrických obvodů, grafické provozní pokyny a podrobné značky dílů usnadňují pochopení provozu a zlepšují efektivitu údržby
NKW200Q
| Jméno | parametr |
| Velikost balíku | 1100 mm (Š) × 1100 mm (V) × 1800 mm (L) |
| Typ materiálu | Šrotový papír Kraft, Noviny, Karton, Film, |
| Hustota materiálu | 650–750 kg/m3(Vlhkost 12–18 %) |
| Velikost vstupního otvoru | 2400 mm × 1100 mm |
| Výkon hlavního motoru | 37KW×2 sady+15KW |
| Hlavní válec | YG300/230-2900 |
| Síla hlavního válce | 200 T |
| Kapacita | 28-30 tun/hod |
| Max. Tlak | 30,5 MPa |
| Hmotnost hlavního rámu (T) | Asi 34 t |
| Nádrž na olej | 2m3 |
| Velikost sálového počítače | Přibližně 11 × 4,3 × 5,8 M) (d × š × v) |
| Vázací drátěná šňůra | Železný drát se 4 čárami φ3,0-3,2 mm3 |
| Doba tlaku | ≤30S/ (jít a zpět pro prázdný náklad) |
| Hmotnost dopravníku | Asi 7 t |
| Velikost dopravníku | 2000*14000MM |
| velikost terra díry | 7,303 M (D) × 3,3 M (W) × 1,2 M (hloubka) |
| Motor dopravníku | 7,5 kW |
| Chladný věžový motor | 0,75 kW (vodní čerpadlo) + 0,25 (ventilátor) |
Protože spolehlivá důvěra ,kvalitní,dobrýd servisní přístup, dobrý poprodejní servis
Zanechte svou zprávu